Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok. Ti hogyan közeledtek...

Lányok. Ti hogyan közeledtek egy pasi felé ha tetszik nektek, de pl félénk, nem kezdeményező típus a pasi?

Figyelt kérdés

#Lányok, közeledés
2023. júl. 3. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Pofán vágom!
2023. júl. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
én már férjnél vagyok, de fiatalkoromban ha vki tetszett, és láttam, hogy én is bejövök neki, akkor simán kezdeményeztem.
2023. júl. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Leutom egy vasruddal.
2023. júl. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha egy ideje nem lép felém, akkor odamegyek és leszólítom. Ha elutasít, vagy utána nem tesz többet, akkor keresek másik férfit.
2023. júl. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
5# nincs kedvem várni, figyelgetni hogy vajon bejövök-e neki vagy sem.
2023. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
A fanszörzetemet felaprítom és belesütöm pogácsába és megkínálom vele. Nagyon régi szerelmi varázslat, még a nagymamámtól tanultam.
2023. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
Sehogy. Ha ő nem közeledik, akkor vagy nem érdeklem, vagy nem elég bátor egy ilyen "rendkívül veszélyes" tetthez se, hogy megszólítson egy nőt, ez pedig nem egy jó előjel lenne bármi ígéreteshez is köztünk. Nem az a baj, hogy félénk, hanem hogy ebből egy egyszeri tett erejéig se tud kitörni. Én nem kezdeményezek, mert nem érzem magam nőnek, ha nekem kell az első lépést megtenni, de sok nőnek ez nem akadály.
2023. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19%

Sehogy

Ez a ffi dolga

2023. júl. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!