Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfi kollégámtól tudom, hogy...

Férfi kollégámtól tudom, hogy tetszem neki, mindig követ a szemével is, és nem mer kezdeményezni, lépni felém pedig adtam már jelet vissza neki, hogy nekem is tetszik. Miért nem lép már?

Figyelt kérdés
2019. jún. 8. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem biztos a dolgában. Nem volt számára elég egyértelmű a jel és fél a felsüléstől. Adj többször jelet neki.
2019. jún. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Mert nem mer. Pedig más már rég feltett volna az asztal tetejére egy tárgyalóban (mint ahogy én is). Dehát ilyen ez sajnos.. :/
2019. jún. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy óvatos ragadozó, aki arra vár hogy essél ki a tökéletes szerepedből, hogy segíthessen. Legyél jó színész ejtsél már egy hibát,egy műkönnyet, hogy kiugorjon a bokorból.


De igazából az a jó partner, aki nem feszélyezett, bármennyire is izgalmasabb ez.

2020. okt. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!