Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Belegondoltok abba, hogy...

Belegondoltok abba, hogy lányként/nőként milyen rossz lehet mikor tetszik valaki de nem kezdeményez?

Figyelt kérdés

Már modern világ van, elvileg kezdeményezhet a lány is, de kb sosem fog mert ez valamikor még sokat rontott a megítélésén..

Szo, úgy tengeted a napjaidat, hogy csak kerülgeted a forró kását..

A fiúknak meg küzdeni, próbálkozni kell, ez sem mindig boldog állapot de az előbbi is jó gázos..


Véleményt ide!


25F


2019. jan. 4. 23:12
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
97%
Bizony. Ha az a sok szaz lany aki titokban engem bamultak rendszeresen itt ott, meg kemkedtek utanam. De nem mertek megszolitani. Ha megszolitottak volna minden mas lett volna.
2019. jan. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
97%

Ezért kell:


a.) Egyértelműen jelezni a srác felé, hogy Hahóóóóó, vegyél már észre.

b.) Beletörődni a dologba, hogy ez van.


Én az elsőre szavazok. :)

2019. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
26%

Mindenkinek megvan a maga szerepe.

Nőnek bele kell nyugodnia, hogy a felhozatalból választ. Ha nem kapta meg az áhított férfit, vagy ami még rosszabb, hogy ultraszr a felhozatal, akkor ez van. Így járt.

Míg a férfi udvarol és megteszi az első lépést. Pont.

2019. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
0%
na olyan lányt keress ezen a földön.. Ha találtál kezdeményezek, pedig elég depressziós vagyok (Y)
2019. jan. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
38%

3-as. Már nem a középkorban élünk. Egy lány ha akar valamit (ez esetben valakit), akkor igenis kezdeményezzen!


Üdv. 20N

2019. jan. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
0%
4-es vagyok) Ez igaz utolsó. A lány is kezdeményezhet, ha tényleg komoly lehet a dolog. Csak ne kellesse magát mint a mai kis tiniribik, mert abból meg már én nem kérnék..
2019. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
19%

6-os. Undorító a felfogásod. Sajnos sokan gondolják úgy, ahogy te..


Ha nőként sok sráccal k__félsz, akkor egy ribizli vagy.

Ha férfiként sok nővel k__félsz, akkor egy istenkirály alfahím.


Pfejj. Undorító.

2019. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
23%
6-os vagyok) Már ne is haragudj, de kva sokat tudhatsz rólam. Én nem voltam még lánnyal lassan 18 éves srác vagyok. Nekem pedig olyan lány lenne a tökéletes aki még ugyan úgy nem volt senkivel. Talán valami bajod van ezzel?
2019. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
82%

Nem, azzal semmi kifogásom nincs, hogy szűzként egy szűz csajt akarsz magadnak.

Azzal van problémám, hogy szerinted egy nőnek egyetlen egy férfival lenne szabad csak lefeküdnie egész élete során. És ha többel is lefekszik, akkor ribizlit kiáltasz. Ezt a felfogást ítélem el.

2019. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
21%

Ja igen, ebbe lehet igazad van.

Én azt nevezem ribinek és itélem el aki tiniribi és össze vissza lefekszik mindenkivel. Oké hogy 17 vagyok de szerintem undorító amit a kormbeliek csinálnak. nem arról van szo hogy elitélem, egyszerűen csak nem kéne olyan aki már volt valakivel. És nemcsak azért mert már nem szűz, hanem mert én egy egész életre szeretnék csak egy valakivel lenni, nem cserélgetni meg kihasználni a lányokat, nekem pedig az úgy nem lenne valami kellemes érzés ha előttem már mással is csinálta azokat amit, és becézgette úgy ahogy engem. Nekem egyedül ezért nem tetszik. A ribik meg megint egy más téma.

2019. jan. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!