Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki idegbeteg az miért...

Ha valaki idegbeteg az miért megy főnöknek?

Figyelt kérdés
2023. júl. 5. 15:56
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

9


Igen de egyébként az is jellemző az idegbeteg főnökökre, hogy nem azokon töltik ki bosszújukat akik felbosszantják hanem az amúgy csendes, lelkiiseretesen dolgozó alkalmazottakon, mert könnyebb célpontok.

2023. júl. 5. 16:48
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért lesznek az ideg- és elmebeteg emberek főnökök, mert az ilyenek elég gátlástalanok, szenvtelenek, kegyetlenek hozzá hogy eltiporjanak másokat.
2023. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

12


Hát akkor a rendszer szhar ha engedi ezeknek a gyökereknek zavartalanul érvényesülni és élősködni.

Nem sok hozzáadott értéket teremtenek egyébként. Sőt inkább csak lehúzzák a hangulatot, toxikusak.

2023. júl. 5. 16:53
 14/23 anonim ***** válasza:
70%
Hát, ha az alapítványi sulis kérdező lenne a beosztottam, én is idegbeteg lennék...
2023. júl. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehet, hogy azért lett idegbeteg, mert főnök és egy csomó gond nyomja a vállát? mint pl. agyhalott beosztottak idióta kérdései?
2023. júl. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

9-es

Érthető,ha kiborulsz ezen dolgok miatt.Nekem alkalmazottként igazából az a bajom,mint amit a kérdező 11# ír/nyilván ha nem inged,nem rád vonatkozik/Kb.10 éve van egy ilyen főnököm.Ha elront valamit,nemhogy elnézést nem kérne,még rá is keni a melósra ha teheti.Ha egész évben egyszer beteg vagyok,akkor táppénz után gúnyosan megjegyzi,hogy sikerült-e kipihennem magam/fertőző betegséggel biztos végig kellene köhögnöm bent mindenkit,vagy nem tudom/ Kollégám reggel rendszeresen egy órát késik,de nem baj,mivel én betartom a munkakezdés időpontját,megcsinálom helyette is,mert más nem fogja.

2023. júl. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
35%

A főnök adja a pénzt, hiszen ő pénzéből alapították a munkahelyedet. Mondhatni az ő pénzének köszönhetően van állásod. Te meg eldöntöd, hogy elvisled e annyiért vagy sem.


Másik kérdés, hogy az állításod szerint a főnök idegbeteg. Azért kíváncsi lennék, hogy rólad mi a véleménye a főnöködnek és munkatársaidnak.

2023. júl. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Mert alkalmas rá.
2023. júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

18


A társadalommal van a baj, ha agresszív tahó gengsztereket kiemel.

2023. júl. 5. 21:59
 20/23 anonim ***** válasza:
Így van.
2023. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!