Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az angolok tényleg idegbetegek...

Az angolok tényleg idegbetegek vagy csak nekem volt ilyenekhez szerencsém?

Figyelt kérdés
Két munkahelyem volt eddig Angliában. Egy gyár és iroda. De mindkét helyen mintha nem bírnának az idegeikkel az emberek. Tudom, hogy az a sztereotípia az angolokról, hogy hidegvérűek, de én épp az ellenkezőjét tapasztalom, lobbanékonyak és hamar elvesztik hidegvérüket.
2022. nov. 20. 00:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Kevés néppel vannak olyan jó tapasztalataim, mint az angolokkal (a valódi angolokra gondolok, nem az első és második generációs bevándorlókra).
2022. nov. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%
Elég idióták.
2022. nov. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igaza lehet az 1-es válaszolónak, én is ezt tapasztaltam csak én Németországban.
2022. nov. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem bármelyik nép kitermel ilyen embereket
2022. nov. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

4


Igen, de más népekről nem terjed olyan sztereotípia, hogy udvariasak, hidegvérűek. Az angolokról meg igen. Milyen egy angol? Udvarias, higgadt, előzékeny stb, szokták mondani. De ez nem igaz úgy általánosságban. Sok tekintetben rosszabbak mint más nép.

Például a huliganizmus ott volt a legvadabb, legbrutálisabb az egész világon. Az is a kontrollálatlan idegeik és agresszivitásuk eredménye volt tuti. Aztán a turistáik viselkedése más országokban is megér egy misét, mindenhol panaszkodnak mennyire utálják az angol turistákat. Főleg amelyik még alkoholizált is.

2022. nov. 20. 07:29
 6/18 anonim ***** válasza:
hát az "angolosan távozás" sem túl udvarias. bennem nem élt ilyen kép róluk de lehet csak mert tudom hogy milyen veszélyes gettó helyek vannak pl. Londonban.
2022. nov. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
#6 akiktől ott félni kell azok nem az angolok, hanem a pudvás albán bevándorlók meg a többi balkáni meg afrikai csoport... hiába születtek ott, nem tudom hanyadik generáció, de akkor is ott van a vérükben a dolog, bármi balhé van 99%-ban ezek csinálják a feszkót. És azért Londonban nem sok igazi angol lakik azt is tegyük hozzá, kb az a bevándorlók csoportosulási helye, legyen az magyar, török, román stb... :D
2022. nov. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7


Hát az angol huligánok sem kesztyűs úriemberek :D

2022. nov. 20. 13:42
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Látnád a magyarokat, jaj, de örülök, hogy elköltöztem Magyarországról rögtön az egyetem után. Nem hiányzik az ottani mentalitás.
2022. nov. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%
#9 nem tartom sokra én se az országot de itt legalább nem megy az a pc szarság ami ott, lezbikus néger transzfesztiták minden felé, férfiak csókolóznak a reklámplakátokon, nők kézenfogva sétálnak az utcán, a nők mindent megtehetnek a férfiakat meg mindenért megbüntetik omfg ... :D És akkor még a faji dolgokról nem is beszéltünk... itt legalább a társadalom rendet tart e-téren. Inkább az anyagilag szerény élet mint az a fertő.
2022. nov. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!