Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szembe jött velem ma az utcán...

Szembe jött velem ma az utcán egy haspólós, köldok piercinges srác és nem tudom kirázni a fejembol?

Figyelt kérdés
Ma amikor mentem haza munkából már messzirol feltunt valaki az utcán, és amikor közelebb ért láttam hogy koldok piercingjei voltak meg ugy unblock haspoloban volt ez a férfi?! Nem tudom hova tenni meg mit gondoljak róla, szerintetek ez a normális nála, vagy esetleg szatírkodott? Nektek mi a vélemyénetek errol? Mit szolnátok a helyemben?

2023. júl. 6. 02:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
24%

Ha esetlegesen nem izmos vagy vékony volt a fiú, hanem puha és hájas volt a hasa, akkor az arányaiban magas testzsír miatt nincs érdemi különbség ilyen esetben egy fiú vagy egy lány hasa között.


Ha olyan hasa volt mint egy lánynak, úgy azért kevésbé taszító látvány egy haspólós fiú.


Izmosan vagy soványan már valóban elég gusztustalanul hat, mert nagy kontrasztot teremt az erős femininitás az erős maszkulinitással egyazon személyen.

2023. júl. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A szatírok nem ilyeneket csinálnak.Felvállalta az erősen feminin oldalát,valószínűleg homo,vagy biszexuális.Van férfi ismerősöm,aki nőnek szokott öltözni,úgy mászkál az utcán.Festett köröm,smink,paróka,fülbevaló,szoknya.Velem még nem tolt ki,nem is közeledett szexuálisan(hetero férfi vagyok)úgyhogy én sem bántom.Ilyen,és kész.
2023. júl. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
23%
Whisperton?
2023. júl. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%
Próbálj ugyanakkor ott lenni és hátha megint látod, akkor leszólíthatod. 😃
2023. júl. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%
felált rá a kukid vagy mi van ?
2023. júl. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%
Egyszer én is láttam egy haspólós srácot, bár elsőre nem tudtam eldönteni egyértelműen, hogy tényleg srác-e vagy rövid hajú lány. Szokatlan volt, de ennyi, még mindig jobb, mint a hájpacnik, akiknek kilátszik a farpofájuk a nadrágból.
2023. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%
Bárcsak én is ilyeneket látnék, ha kilépek az utcára! Ehelyett csak a dagadt alkeszok szőrös segglyuka maradt nekem, így falun.
2023. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
11-es! Nagyon igazad van!
2023. júl. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
0%
Azigen mi megy le a chatbe valaki nem látott még ilyet és egybol neki ugrotok.. :D
2023. júl. 9. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!