Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerdán szúrattam helix...

Szerdán szúrattam helix piercinget és a srác alapból karikát rakott bele és azt mondta másfél hét a gyógyulási idő, utána cserélhetek is ékszert ha szeretnék. Most ahogy olvasgattam minden máshogy van?

Figyelt kérdés

Itt azt olvastam hogy 3-6 hónap a gyógyulási ideje, míg ő azt mondta hogy másfél hét.

Ha a karika lassabban gyógyul, akkor miért nem figyelmeztetett? És tényleg csak 6 hónap múlva cserélhetek ékszert?

Azt is mondta hogy napi 3x kenegessem alkohollal, hogy fertőtlenítse. Ez jó, vagy mást ajánlotok?



2015. febr. 13. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a porcba szúrt ékszerek hónapokig gyógyulnak, de ismerek olyat akinek még egy év múlva sem volt az igazi. a másfél hét színtiszta baromság. nem az ékszertől függ a gyógyulási idő, hanem a helytől, tehát a karika nem gyógyul tovább. alkohol helyett octeniseptet vegyél gyógyszertárban. akkor cserélheted az ékszert, ha már teljesen problémamentes, nem gennyes, nem piros, nem vérzik, nem fáj, nem érzékeny, simán forog benne a karika. ez lehet 2-3 hónap, de akár egy év is.
2015. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2015. febr. 13. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A karika lassabban gyógyul, mint a talpas ékszer, a többit jól leírta az első. Nekem pl 1 év volt, mire kicseréltem az ékszert, mert addig még érzékeny volt kicsit.
2015. febr. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első hozzászóló korrekten leírta! Még annyi, hogy az alkohollal szinte lehetetlenné teszed a gyógyulást. Hosszú kifejteni miért, nem részletezem. Vegyél Octeniseptet és azzal kezeld!
2015. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!