Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor volt veletek olnagyon...

Mikor volt veletek olnagyon betegen kellett egy napot végigcsinálnotok, mert nem volt más lehetőségetek?

Figyelt kérdés

2023. júl. 6. 14:42
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Bal felsőhere gyulladással mentem az építkezésre keverni a cementet.
2023. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Első covid oltás után, munka közben jöttek ki a mellékhatások.
2023. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Majdnem 1 hetet 40 fokos lázzal kellett dolgoznom mert az egyik drága kolléganő a szokásos téli 1 hetes szabiját töltötte és nem vette fel a telefont. Persze itt is én voltam a mindenhez értő és más nem tudta helyettesíteni az adott munkakört.. ez után fel is mondtam mert nem kaptam meg a beígért fizetésemelésem. Utolsó volt, hogy én betegen bemenjek dolgozni bárhova is.
2023. júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3 influenzás voltál te is? Mert kb szintén így jártam be, de ő ráadásul betegszabin volt. Aztán én is felmondtam
2023. júl. 6. 15:27
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Eleg sokszor.. vendeglatas
2023. júl. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%

Aktív koromban nagyon sokszor, volt, hogy vidékre is kellett mennem. A legutolsók közül egy: hányingeres fejfájással tolmácsoltam egy üzleti tárgyaláson, ahol többen is dohányoztak. Egy élmény volt!

N

2023. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%

4

Valami olyasmi. 3 hétig voltam lázas és alig bírtam kijönni belőle. De talán, ha azon a héten már pihenek otthon nem húzódott volna el addig..

2023. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7 én nem is bírtam produktív lenni lázasan, csak vegetáltam az asztalomnál és vártam a nap végét. Ráadásul neked is a tünetek napközben jöttek elő?
2023. júl. 6. 15:51
 9/15 Kitana. ***** válasza:
31%
Csak olyan volt, hogy napközben lettem rosszul, de akkor haza is mentem.
2023. júl. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Metionin ***** válasza:
31%

Anno anyám még tüdőgyuszival is elzavart iskolába. Totálisan leszarta azt is, ha az orvos írt ki.

Egyetem alatt dolgoznom kellett, nagy betegségeim nem voltak de egyszer éjszakás műszak alatt úgy döntött a bölcsességfogam, hogy akkor ő most kinő. Rohadtul fájt, úgy éreztem, széthasad az egész fejem, lázam is volt. Konkrétan elmentem munkába x foggal és hazamentem plusz egy foggal.

2023. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!