Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetseges egyszerre vegigcsin...

Lehetseges egyszerre vegigcsinalnom a felmaraton-felkeszulest es kicsit kigyurni magam?

Figyelt kérdés
18 eves srac vagyok, 9 ev focis es parhuzamosan vele 3ev amerikai focis multtal, de az elobbinel nem jellemzo a bika testalkat, az utobbiban pedig iranyito voltam, ami szintrn nem jar automatikusan eros izmosodassal. 187 centi es 67 kilo vagyok, sportosan vekony, az allokepessegem, eronletem nagyonjo. A sportokat versenyszeruen lassan egy eve hagytam abba, tavaly marciustol a felmaratonra koncentraltam, vegig is csinaltam a felkeszulest, jol ment, 4:45 koruli kilometerekkel dolgoztam, aztan egy virusos betegseg miatt kihagytam a versenyt, es tavaly aprilis óta nem futottam. A cel az, hogy iden aprilis vegere felkeszuljek egy uj versenyre, azonban kozben szeretnek jobban is kinezni, izmokat epiteni, kicsit vastagodni. A kerdes tehat adott: lehetseges egyutt a ketto, vagy túlságosan kulonbozo felkeszulest kivannak meg, es egyik kizarja a masikat?
2016. jan. 30. 15:27
 1/2 Szabi.L ***** válasza:
Lehetséges, csak nagyon sokat kell egyél. Az adataidból úgy tűnik, hogy erősen ektomorf vagy, szóval alapból sok kajára lenne szükséged. A futással pedig még több kalóriát égetsz el, tehát még többet kell egyél.
2016. jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod!
2016. jan. 30. 22:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!