Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor volt veletek olnagyon...

Mikor volt veletek olnagyon betegen kellett egy napot végigcsinálnotok, mert nem volt más lehetőségetek?

Figyelt kérdés

2023. júl. 6. 14:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
9 mi bajod lett napközben?
2023. júl. 7. 13:40
 12/15 A kérdező kommentje:
10 gondolom az órákon köhögtél rendesen?
2023. júl. 7. 13:40
 13/15 Metionin ***** válasza:
15%
12. Ja persze, meg egyszer konkrétan kiestem a padból annyira lázas voltam. Akkor hazaküldtek, otthon anyám üvöltött pár órát és másnap szintén betegen, lázcsillapítóval megtömve ugyanúgy ott ültem órán. Ez ilyen elbaszott hepp volt anyámnál, hogy sosem lehettem beteg (= amiről nem veszünk tudomást, az nincs tehát ha a kölyköt elzavarjuk iskolába akkor nem beteg).
2023. júl. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13 mintha magamat olvasná, ha bemész suliba, esetleg munkába akkor nincs betegség, 2X kiküldtek az óráról mert annyira köhögtem, egyszer meg annyira folyt az orrom hogy inkább én mondtam, hogy kinn a levegőn jobb és bocsi, és még rám nézett a tanár kiakadva :)
2023. júl. 7. 14:02
 15/15 Senior Séf ***** válasza:
34%
Először tüdő-, aztán ennek hozadékaként szívizomgyuszit hordtam ki lábon. Valójában ma sem tudom, mi vett rá erre az őrültségre. Nem dőlt volna össze a világ, ha beismerem magamnak, hogy 25 évesen rajtam is kifoghat egy betegség. De neeem! Én aztán nem! Végigdolgoztam, meg közben egyetemre jártam.
2023. júl. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!