Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beszólnak mert 159centi...

Beszólnak mert 159centi vagyok nőként mit szóljak vissza?

Figyelt kérdés
Folyton a 170-180-190centis lanyok beszolnak hogy 159centi vagyok 18 evesen:( Mindig letorpeznek meg hogy ram tudnanak lepni a 44es labukkal,es biztos a gyerekruhazaton vasarolok

2023. júl. 10. 13:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Én 154vagyok :). ne foglalkozz vele
2023. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%

Ez mind igaz, hogy törpe vagyok. De még mindig jobb mint zsiráfnak lenni. Nekem normális lábam van nem férfi méretű cipő kell. Gondolj bele ha lesz pasid nagyobb lesz a lábad mint neki. Olyan nagy darab vagy hogy majd nem bír el a pasi.

Az éremnek mindig két oldala van.

2023. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Mondd azt, h jóból keveset adnak...


Bár ez az egész furcsa, én 174 cm vagyok, a legjobb barátnőm 151. Soha egyiküknek sem szóltak be ilyesmi miatt, te meg csak ilyenekbe szaladsz...🤔 Érdekes.

2023. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Elereszted a füled mögött és kész. A lányom most érettségizett le. 152 cm magas.
2023. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
Te vagy az ideális női magasság megtestesítője. Isten óvjon az 176 feletti lányoktól.
2023. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Miért kéne visszaszólnod? Le akarsz süllyedni az ő értelmi szintjükre?
2023. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Sosem hallottam még ilyet,hogy egy felnőtt embert a nála magasabb lányok el akarnak taposni meg letörpéznek. És mindezt rendszeresen. Mégis kik ezek és miért mondanak ilyeneket? Kosarazni jársz,vagy mi? Eleve még életemben nem ismertem 190cm-s és/vagy 44es lábú lányt,nem hogy többet egyszerre...
2023. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%

165 vagyok, engem a férjem törpéz, de csak szeretgetve. 😀 Én nagyon sok alacsonyabb, de igazán jószívű, és kedves nőt ismerek. Tényleg igaz, hogy a jóból keveset adnak, jó mondat.

A gyerekrészlegre rátérve meg, hát örülnék neki, ha 1,5 számmal kisebb lenne a lábam, és tudnék gyerekrészlegen vásárolni. Annyi jó cipőt találtam már ott, és olcsóbb is, hogy örülnék neki. Ruhákban is sokkal több menő cucc van.


De amit ajánlok amúgy, hogy kérdezz vissza, mintha nem értenéd, amit mondanak. 2x 3x elismételve már nekik se lesz vicces, és egyszerűen elkezdik magukat rosszul érezni. Pszichológia. Én már próbáltam, elég hatásos.

2023. júl. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
Irigyek, mert alacsony, cuki csaj vagy.
2023. júl. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, írd már le ezeket a helyzeteket pontosan!


Mert nekem hihetetlen, hogy mész az utcán, felszállsz a buszra, bemész a boltba és tök idegen emberek a testmagasságodra megjegyzést tesznek. Soha sehol nem tapasztaltam ilyet, akkor sem, ha kifejezetten extrém testalkatú ember közelében voltam.

Még olyat se tapasztaltam, hogy egy extrém kövér embernek a súlyára tettek volna megjegyzést.

2023. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!