Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megharagudnátok egy lányra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megharagudnátok egy lányra aki beszólna valami olyan jellegűt, hogy "ne okoskodj ebbe bele úgyse érted" mikor pont, hogy nagyon is, mert te is átélted?

Figyelt kérdés
Persze ő ezt nem tudta. Ismerkedésről van szó. és randin fordult elő.
2016. júl. 17. 01:56
 1/10 cukilányka 0.0 ***** válasza:
37%

Megtépném a kis ribit, ha ilyen oltana rám... :D


20L

2016. júl. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Te is átélted? Talán te is ott voltál amikor az történt?
2016. júl. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értelem szerűen nem ugyan azt élted át, de ugyan olyan sérelmeket kaptál. Azt hittem ennyi eszed van.
2016. júl. 17. 02:08
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ, most gondolj bele, hogyha valami nagyon durva és ritka, akkor simán lehet, hogy felhúzta magát rajta, és ha a te véleményed ellentétes az övével, akkor feltételezheti, hogy nem élted át, mert akkor szerinte nem így gondolnád.


Pl én elég agresszív leszek a megerőszakolásról szóló beszélgetéseknél, és nem azért, mert akarok, hanem egyszerűen annyira felidegesít, zavarnak az emlékek, hogy kicsit erősebben szólok oda bárkinek, aki olyan kijelentést tesz, ami engem bánt.


Nem tudom, itt mi lehetett a sztori, csak azért mondom, hogyha valami, ami tényleg zavarja, lehet hogy csak elhamarkodottan mondott oda valamit, és akármennyire is bunkóság, de meg lehet érteni az ő szempontját is és nem kell rá haragudni.


De a te döntésed, hogy milyen embereket viselsz el magad körül és milyet nem.

2016. júl. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
#3 ha nem fogalmazol értelmesen, akkor min csodálkozol? És miért ne élhetnéd át ugyanazt az eseményt, pl. ott lehettetek mindketten egy tüntetésen. A vicc az hogy érthetően fogalmaztam, mert te is értetted, de valahogy még sem tudtad felfogni. Te még azt sem érted hogy mit nem értesz, szóval a lánynak igaza volt.
2016. júl. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Edes fiam nem tanitottak meg neked, hogy a noknek meghallgatas kell nem megoldasra varnak toled?
2016. júl. 17. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös... Totál egyezek lol
2016. júl. 17. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha felhúztad magad valamin, akkor nem szólnék egy szót sem mert betudnám annak. Ha viszont nem csak okoskodnál, akkor valszeg többet nem keresnélek. Nem haragudnék meg, csak tudnám, hogy nem téged kereslek.
2016. júl. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ezzel a lánnyal nem randiznék többet.
2016. júl. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az első és az utolsó randi is lenne egyúttal. :)
2016. júl. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!