Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem ha beszólnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ha beszólnak nekünk az utcán?

Figyelt kérdés

Párom mozgássérült, és amikor együtt megyünk az utcán beszoktak szólni...amit én nem hagyok, visszaszólok ilyenkor jön a bocs, elnézés nem úgy gondoltam stb..

Párom szerint, hagyjam ne foglalkozzak velük ez az ők szegénységi bizonyítványuK...

De én nem tudom ezt szó nélkül hagyni...

A héten is amikor mentünk a nagyszülőkhöz, toltam babakocsival a fiúkat, beszólt valaki, hogy hogyan jött ez össze egy tolószékesnek... (mármint a gyerekek...)

Ezt sem tudtam annyiban hagyni. Sajnálkoznak, hogy nem úgy gondolták...dehogynem...

Utálom az ilyeN embereket!

Mindennél jobban szeretem a családom a párom nem viselem el ha bántják őket.

De nem tudom kezelni az ilyen helyzeteket.

Talán igaza van páromnak, hagynom kéne.

De zavar, hogy az emberek (tisztelet a kivételnek)ennyire rosszindulatúak.



2016. szept. 25. 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Szólj vissza nekik,ennyi :)
2016. szept. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Igazad van.Bátran szólj vissza nekik.De ne finomkodj te sem.Amúgy a párodnak is igaza van.Ez az ő szegénységi bizonyítványuk.
2016. szept. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

"Hogyan jött össze ez neki?"

"A 20 centis faszával, ami neked a fele sincs."

2016. szept. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem jól teszed, hogy visszaszólsz nekik.

Amit meg kell tanulnod, az az, hogy ezt követően engedd el az esetet. Ne őrlődj rajta utána, hogy miért ilyen, hogy kellett volna... Leoltod, észbe kap jobb esetben, mész tovább, pont. Felejtsd el az egészet, nem ér annyit, hogy ilyen rosszul érezd magad.

Fogd fel úgy, hogy kicsit legalább felnyitod a szemüket. :)

2016. szept. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ezt el sem akarom hinni :(

Mármint azt, hogy így viselkednek az emberek. Felfoghatatlan és minősíthetetlen! Szégyellheti magát mindenki, aki úgy általában véve beszól egy másik embernek, de hogy egy mozgássérültnek, az végképp kiveri a biztosítékot.


Egyik oldalam azt mondja szólj vissza valóban, a másik pedig azt, hogy ezek azt sem érdemlik meg, hogy egyáltalán meghalld, amit mondanak!


Azt megértem, hogy valaki elcsodálkozik, mert ez valóban nem hétköznapi dolog, gondolom azon te sem húzod fel magad, ha egyszerűen csak kíváncsian vagy együttérzően tekintenek rád, de a bunkóság az egyszerűen elfogadhatatlan!


Rettentően sajnálom, ami veletek történik! És esküszöm én szégyellem magam miattuk :(

2016. szept. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem zavar, ha valaki normálisan kérdez tőlünk valamit, mert tudom nem olyan szándékkal kérdezi meg.

De amikor, sukdolóznak, meg nevetgélnek bunkó módon, az nagyon felbosszant.

2016. szept. 25. 13:23
 7/13 anonim ***** válasza:
9%
Koltozzetek kulfoldre! Ezt komolyan mondom. A magyar emberekbol hianyzik a tolerancia. Vagyis inkabb az arrogancia vette at a helyet
2016. szept. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Én visszaszólnék. Rajtuk valószínűleg nem segít, de neked lehet, hogy igen, ha nem hagyod, hogy felemésszenek ezek a gondolatok.
2016. szept. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Visszaszólsz, és elküldöd őket az anyjukba :D

12:56-os válaszán nagyot röhögtem:DDDDD zöld pacsit kapott!!!!

2016. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Annyit még lehet mondani mindenkinek áll a zászló.
2016. okt. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!