Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy nő hapsija gazdag, arra beszólnak, hogy arányásó; ha jól kinéző hapsija van, arra beszólnak, hogy úgyis megcsalja; ha pedig jól kinéző ÉS gazdag hapsija van, akkor minősíthetetlen tud lenni néhány nő és férfi az irigységtől?

Figyelt kérdés
2021. szept. 27. 06:49
 1/5 anonim ***** válasza:
4%

mert egyik esetben tényleg minősíti, másik verzió pedig a féltékenység, sajnos sok féltékenység van,.


Én személy szerint azoknál a nőknél vagyok szkeptikus akik külsőre dagadt, vagy elhízott vagy túl idős, vagy dagadt fejű vagy ronda férfival jönnek össze akinek sok sok sok pénze van :)


Jóképű, mondjuk azt testre is vonzó férfi és lehetőleg gazdagabb ez nyilván a legtöbb nő vágya, pláne ha mellé még a faszi normális is és valóban szeretik egymást, nem csak egymás külsejét meg pénzét.


Ugyanakkor sok férfi akinek az nem jön össze, hogy egy neki tetsző lánnyal összejöjjön, az ha abban a helyzetben lenne mint a másik aki gazdag jóképű akkor ő is kihasználná a helyzetét. De természetes.


És ezek a Brit tudósok szerint is igazolt tényezők

2021. szept. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Ezt 1 kapcsolat alapjan nem lehet megmondani. Ha valakinel rendre ez a kapcsolati minta, ott meg egesz biztos ez van a hatterben, legfeljebb onmagaval is elhiteti, hogy nem.
2021. szept. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Azok, akik ilyenekért beszólogatnak, két típusból tevődnek össze:

1. az a férfi, aki nem gazdag és/vagy jóképű, és a párkapcsolati sikertelenségét ebben látja, megpróbálja racionalizálni, hogy valójában miért is jobb, hogy az adott nő nem vele van (aranyásó nem kell neki sem, és olyan sem, aki hagyja, hogy megcsalják)

2. az a nő, aki szimplán irigy, neki nem gazdag és/vagy jóképű a párja a saját standardjai szerint, de megpróbálja racionalizálni, hogy valójában miért is jobb, hogy nem így van.


Mindenki más tesz arra, hogy ki kivel van, mert boldog a saját életével és max érdekességként, egy pletyka erejéig néz utána, hogy kivel vagy.

2021. szept. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
Miért van az, hogy még érdekel valakit ez az ugatás?
2021. szept. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

Mert az emberek irigyek és gonoszak ebben az országban.

És mert a médiából is ez jön le (Várkonyi/Mészáros, Rogán épp aktuális csaja meg exei, Sarka Kata, Vajna Timi stb stb).

Sajnos van rá példa, ezért elindult egy gonosz és irigy általánosítás.

Én is ismerek olyanokat, ahol a pasi pénzes, jó csaja van, rá is fogták, hogy aranyásó... mert nem tudták, hogy a csajnak előtte is volt pénze bőven.

De a lényeg az előző hozzászólásokban is ott van: ki nem szarja le mit gondolnak mások? Az én életem, úgy élem ahogy nekem tetszik, és nem úgy, ahogy szerintem másoknak tetszene.

2021. szept. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!