Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen emberek minek vannak...

Az ilyen emberek minek vannak ezen az oldalon, és mi a bajuk?

Figyelt kérdés

A kérdezők nekiszegezik a kerdest, hogy neki ahhoz mi köze amit kiírt, miért érdekli stb. Holott ők is itt vannak ezen az oldalon, és nekik sincs közük senki más gondjához, kérdéséhez, megis kommentelnek.

Az ilyenek talán azt is meghatároznák, hogy ki kiről mit kérdezhet, és mihez lehet köze és mihez nem. Az ilyen embereknek mi a gondjuk alapvetően? Miért zavarja őket az, hogy egy másik ember mit kérdez, mi érdekli? (S mindezt úgy, hogy ilyen alapon ők minek válaszolnak idegenek kerdéseire, miért ereznek késztetést rá, ha olyan a hozzáállásuk a kérdező kérdéséhez?)


2023. júl. 11. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szabad véleménynyilvánítás van, mindenki elmondhatja amit gondol.


Eleve sok kérdés ott bukik, hogy nem kérdés, csak vállveregetést akar a kérdező aki csak a neki megfelelő választ hajlandó elfogadni.

2023. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ilyen is van, de én nem ilyenre gondoltam.
2023. júl. 11. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ugyan kell egy lelki nyomor gyakorizni - magamat beleertve -, de az a nagyreszt troll, provokalo es rosszindulatu kerdes annyira felb@ssza azt, aki pedig le szeretett volna ereszteni, hogy a bunkosagok miatt keletkezett indulatat olyanon is levezeti, aki pont nem is tehet rola.
2023. júl. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem mindenki ért azzal egyet, hogy emberek próbálnak meg könyékig kotorászni általuk nem, vagy csak felületesen ismert más emberek magánéletében, zsebeiben, erszényében.
2023. júl. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es de akkor ők minek is válaszolnak? Uhyanúgy semmi közük hozzá.
2023. júl. 12. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!