Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi mindannyian akik fent...

Mi mindannyian akik fent vannak ezen az oldalon egy nagy lúzer emberek vagyunk?

Figyelt kérdés
Aki itt kérdezget vadidegen valakiktől ahelyett hogy megoldaná a problémáját saját maga, az egy lúzer gyenge valaki lehet véleményem szerint.
2022. febr. 21. 17:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem csak neked vannak önértékelési problémáid.
2022. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
én kb. szökőévente egyszer kérdezek. pofázni viszont szeretek (de ezzel meg elég sokan így vannak a GYK-n kívül is).
2022. febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%

Már miért lenne mindenki lúzer? Nem csak lelkizős témák jönnek fel, hanem sokszor szakmai vagy hobbi témák is. Vagy informatikai témák, tapasztalatcserék, stb. Ez aligha lenne lúzer.


Lúzer inkább az, aki megfelelési, konformitási indíttatásból kérdez, legtöbbször a "Szerintetek gáz, ha..." kezdettel. Na ott van némi lúzeres beütés.

2022. febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%
Sok kalandom volt már innen.Józsi bácsi 64F
2022. febr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem meg az a lúzer, aki még névtelenül sem mer segítséget kérni, nem akar tanulni, jobb lenni önmagánál.Írom ezt úgy, hogy eddig kétszer írtam ki kérdést, amiben recept után érdeklődtem.Én szívesen segítek akinek tudok, nem tartom kevesebbre azt, aki értelmes kérdést tesz fel.
2022. febr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
Csak én vagyok lúzer. A többi Gyakoris nem.
2022. febr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
27%

1# is az lehet biztosan.

Itt szerintem kb 70% az aránya a mentálisan gyenge zavaros embereknek. Most ne gyertek azzal hogy nem csak lelkizős stb kérdések vannak.

Miért nincs barátotok, családtagotok akiknek feltehetnétek ugyanezen kérdéseket?

De ha nem is lúzer, vmi gond van itt mindenkivel.

2022. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
76%
én szórakozásból vagyok itt..ilyen hülye kérdést máshol nem olvashatok
2022. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
26%
Jól mondod előző, 1es mit álszenteskedik itt, ő is egy sérült valaki lehet.aki itt van mind az nem kell a kozmetika ugyan már 1es
2022. febr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
44%
7: Mert nincsenek barátaim. Mégis kitől kérdezzek? Így fontos embernek érzem magamat.
2022. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!