Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire jellemző rátok, hogy...

Mennyire jellemző rátok, hogy ha nincs bajotok, csináltok magatoknak?

Figyelt kérdés

Pl ilyen full irreleváns, jelentéktelen, az életetekre semmilyen hatással nem lévő, vagy gyakran egy az egyben kitalált sérelmek miatti panaszkodásra/dühöngésre/önsajnálatra gondolok.....


Millio példát lehetne hozni, de a kérdést per pillanat az ihlette hogy egy kérdező szerint a sovány emberek nálunk el vannak ítélve társadalmilag az amerikai body positivity miatt.


Vagy a heterok hiszik, hogy elnyomják őket a melegek.

Vagy a fideszesek hiszik, hogy a baloldal a háttérből ármánykodik, és alattomosan akarja beimportálni a fehér keresztény férfi ellenes nézeteket, és lassan már bűntett lesz "normálisnak" lenni. Ilyenek...


2023. júl. 11. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Engem speciel irritálnak az ilyen emberek, hogy ahol nincs probléma oda muszáj generálniuk egyet.


Én a nyugat szeretem, ahol nincs baj.

2023. júl. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eléggé.
2023. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kitana. ***** válasza:
100%

Rám semennyire, épp az ellenkezője igaz, ha van is valami bajom, úgy értve egy megoldásra váró probléma, arról sem veszek tudomást, addig a pillanatig, amíg meg nem tudom oldani. Emiatt sokszor úgy gondolta pl exem, hogy leszarok mindent, ebből volt vita, pedig valójában csak feleslegesnek gondoltam, hogy téma legyen a dolog akkor, amikor épp semmit nem tudunk csinálni az adott dologgal. Olyasmire gondolok, amikor pl anyagi oka volt annak, hogy abban a pillanatban nem tudtam vele foglalkozni, tehát beszélni nem kellett róla, mert a megoldás megvolt, csak épp az eszköz épp nem állt rendelkezésemre.

Ilyet, amit írsz, nem szoktam csinálni, véleményem van sok témában, de valójában nem érdekel annyira, hogy kattogjak a dolgon.

2023. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem annyira jellemző, de ritkán igen. Sajnos rá tudok pörögni egy témára olykor, és akkor ezen idegeskedem feleslegesen, mert vagy még nincs itt az ideje, vagy már hülyeségeket képzelek vagy bármi. Nyilván a hétköznapi dolgok sokat segítenek, és elvonják utána a figyelmem róla. Nem is tart sokáig, max 1-2 nap.
2023. júl. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt így nem mondanám, de van egy olyan dolog, ami nagyon zavar, már lassan egy éve történt, azóta sok változás volt benne pozitív irányba, én még sem tudok túllépni rajta és mindennap erre gondolok. Akár túl is léphetnék, de nehéz, nem megy. Voltam pszcihológusnál, ebben nem segített. Ma is felébredtem fél háromkor és eszembe jutott aztán nem tudtam visszaaludni. Most nem mondom el, mi ez, a lényeg, hogy megkeseríti az életem. De nem tehetek róla, nem direkt csinálom, egyszerűen csak kényszeresen ezen agyalok és nem tudok ellene tenni, pedig kb 200 ezret kifizettem szakembernek is rá.
2023. júl. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!