Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bennem lehet a hiba?

Bennem lehet a hiba?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok és kb 7 éve örököltem egy házat amit folyamatosan próbálok újítgatni kisebb nagyobb sikerrel,viszon 2 éve kezdtem el intenzíven kerékpározni és a kerékpárok és a kiegészítőkre több mint 1 milliót elköltöttem,mástól meg is kaptam hogy nemhogy inkább a házra költeném és igazai is van,kissé túl estem ezen a hobbin
2023. júl. 13. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a te döntésed, hogy melyikre, mennyit költesz. Számomra sok lenne ennyi egy hobbira, de nyilván ez nem egy olcsó hobbi.

Másoknak meg nem kell elárulni, hogy mire költesz. A te pénzed.

A háznál szerintem az a lényeg, hogy legyen rendben, ne legyen veszélyes, lakhatatlan. Úgyis mindig lesz mit csinálni rajta.

2023. júl. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Értelmiségi szülő:

- Inkább sulira költötted volna


Mama:

- Inkább a házra költötted volna vagy a gyerekre.


Haver:

- Inkább bulira költötted volna.


Barátnő:

- Inkább rám költötted volna.


Pap:

- Inkább az egyháznak adtad volna.


Pénzügyes tesó:

- Inkább el sem költötted volna.


Állatvédő hugica:

- Inkább a menhelynek adtad volna.


Legjobb barát:

- Jól tetted.



Hol az igazság?

2023. júl. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
UwU
2023. júl. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyit egy hobbira miközben még nincs rendben a házad? Igen felelőtlen döntés volt. Első a lakás és utána a többi ami nem a megélhetéshez kell.
2023. júl. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Senkinek sincs köze ahhoz mire költöd a pénzed, de ha érdekel a vélemény, ennyit hobbira nem költenék, a ház lenne az első mindenképp


Ismerek viszont olyat, aki szinten örökölt házat, 30 éves férfi, és nem csinál gyakorlatilag semmit benne (régi ház, van vele sok munka), inkább motorozgat, üzemanyagra költi a pénzt… tehát mindenki arra költi amire akarja, de én is a házba raktam volna/illetve ezt is tesszük párommal mert épp építkezés végén vagyunk

2023. júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az emberek szeretnek beleokoskodni mások dolgaiba... az ilyesmit nem kell komolyan venni. Arra kell költeni ami neked örömet okoz.
2023. júl. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem azért baj, hogy a biciklire költöttél, mert nincs rendben a lakásod, hanem mert simán egy baromság. Puszi
2023. júl. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy telik rá. Mi köze hozzá? Mi meg speciel egy lakásban lakunk, nincs házunk, akkor nem költhetünk semmire, míg nem lesz házunk?
2023. júl. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!