Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy egyesek haladnak az életben, míg mások nem?

Figyelt kérdés
2023. júl. 13. 11:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Egyesek szerencsésebbek, illetve többet tesznek (tanulnak, dolgoznak, egyebek) a siker érdekében.
2023. júl. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Egyesek jókor vannak jó helyen, gazdag támogató szülők stb. Mások meg szerencsétlenek.
2023. júl. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Ahány konkrét példa, annyi konkrét ok. Sok múlik a szerencsén, kitartáson, éleseszűségen, ambíción, helyezkedésen, emberismereten, családi háttéren, és még lehetne sorolni.
2023. júl. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Szerencse, tudott-e jó szakmát választani, tudták-e támogatni a szülők stb...
2023. júl. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

A végzettség egyáltalán nem számít,ha pénzt akarsz keresni.

Ha munkát,akkor igen.

2023. júl. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Haladni sokféle képpen lehet. Ha nem éred el a céljaidat, tűzz ki más célokat. Mindenki ki tud tűzni olyanokat,amikre esély sincs,hogy elérje,meg olyanokat is,amiket elérhet.
2023. júl. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerencse. Én például csomó olyan dolgot nem tudok elérni vért izzadva sem, ezredjére próbálkozva sem ami másnak csak úgy az ölébe hullik. Például eszébe nem jut dolgozni sehol majd haverja szól neki hogy figyel már embert keresneka céghez, nem kell csinálni szinte semmit jó a fizetés. Más meg havonta 10 munkahelyre jelentkezik és úgy sem veszik fel sehová. A sikeres emberek 1%-a köszönheti kb a tudásának az amit elért, azt hogy halad. Más szerencsés családba született meg alátoltak mindent, vagy mindene meg volt nem azon kellett aggódnia hogy kinevetik a suliban mert lyukas a cipője.
2023. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Ezt te látod így.

Minden halad.

2023. júl. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Mert nem vagyunk egyformák.

Plusz, ami valaki másnak haladás, az neked a semmivel egyenlő vagy fordítva. Másképp élik az emberek az életüket, mindenki a saját tempójában fejlődik.

2023. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Sok múlik a kapcsolatokon, de a kapcsolatépítés nincs megtiltva senkinek! Én pl. kitanultam egy szakmát. Rengeteget dolgoztam ingyen,referenciáért. De megismertem egy csomó embert,akik közül 2-vel annyira összebarátkoztunk,hogy bármikor számíthatnék rájuk. Igen, ha szükségem lenne rá, még a munkakereresésben is tudnának segíteni. Ugyanez a sport,megismerkedhetsz egy csomó emberrel,születhetnek barátságok,szerelmek, munkakapcsolatok.

Szóval szerintem az a fontos,hogy CSINÁLNI kell. Legyen az munka,hobbi,művészet,sport,bármi, menni kell,ismerkedni kell,csinálni kell. És néha felül kell vizsgálni a dolgokat es nyitni az újdonságok felé.

2023. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!