Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt vagy van hogy szüleidnek...

Volt vagy van hogy szüleidnek vagy ismerőseiteknek éreztetek már büdös lábszagot?

Figyelt kérdés
Szüleidnek vagy ismerőseidnek előfordul vagy fordult elő hogy lábszagot éreztettek? igénytelennek számít ez ha valakinek lábszaga van?

2023. júl. 13. 22:39
A kérdező szavazást indított:
Ismerősőmét éreztem vagy érzem.
Az apukámét éreztem vagy érzem.
Az anyukámét éreztem/ érzem.
Hugómét éreztem/érzem.
Bátyámét éreztem vagy érzem..
Egyéb tagét, kommentben
Nem fordult elő ilyesmi sosem..
25 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
erre vered vagy mi?
2023. júl. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
éreztem, ha családtag akkor szólok, vagy erősen célzok rá! nem feltétlenül igénytelenség, lehet több oka. megoldás, viz és szappan.
2023. júl. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
30%

1# Undorító, hogy másokat kell letámadni ezért, beszólhatnak következmények nélkül...


Ez az oldal sokat romlott sajnos.

2023. júl. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos van egy rokonom akinek rettenetes lábszaga volt, pedig nem volt sosem olyan szinten igénytelen hogy ne fürdött volna pl…

Volt hogy eljött hozzam PAPUCSBAN!, sosem kérdeztem vagy tettem megjegyzést, el viseltem mindig es ugye hat beszélget az ember, kérdezzük egymást mit csinált a másik stb, es meglepő volt hogy mondta hogy munkában volt aztán beült a kádba 1.5-2 órára es jött hozzam…. Ugyanabban az utcában laktunk, tehát ő a kádból egyenes hozzam jött es olyan büdös volt mintha minimum egy kocsmában töltött éjszaka után esett volna be…

Sokmindent kipróbált, végül nem kérdeztem sem sosem hogy mi segített neki, de többször panaszkodott önmagától hogy mi minden nem segített ezen… mostmár egyatalan nincsen szag ha jön hozzam

2023. júl. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Nekem van labszagom ,amikor egesz nap a zart borcipomben vagyok.


Csak kkor erzem,ha leveszem a cipom. :D


Ilyenkor arra gondolok,h alabfwtisisztak hogy orulnek neki es hogy istenitik az ilyen labszagot nokon 😂😂 Itt olvastam ilyesmit. Igy nektek,labfetisisztaknk koszonhetem,h ugy is jol erzem magam a boromben labszaggal. Halasan koszonom,h vagytok! ❤️

2023. júl. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
11%
#5. ez attól függ. Én nem gerjedek az erős lábszagra lábimádóként.
2023. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Oh nálunk apukámnak van egy mostohaunokatesója, az életben egyszer jöttek el hozzánk és akkor a nő elaludt a nappaliban és elmondták hogy van valami betegség szerűsége amitől rohadt büdös a lába és kb az egész házban érezni lehetett XD , szörnyű volt
2023. júl. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Anyósom... anyósom nagyon büdös!! xD
2023. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
1-2 barátomét éreztem már
2023. aug. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
#3 ez az oldal szinte mindig ilyen volt
2023. szept. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!