Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt vagy van hogy szüleidnek...

Volt vagy van hogy szüleidnek vagy ismerőseiteknek éreztetek már büdös lábszagot?

Figyelt kérdés
Szüleidnek vagy ismerőseidnek előfordul vagy fordult elő hogy lábszagot éreztettek? igénytelennek számít ez ha valakinek lábszaga van?

2023. júl. 13. 22:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha egy rokonodét érzed, az családon belüli erős szag.
2023. szept. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
#5 ☺️☺️😀😀
2023. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#6 undorodsz tőle mi? Vagy éppenséggel lehet hidegen hagy, bár a balerinás és sós popcorn lábszagot én is undinak tartom de egyben jónak is! 😀😀🥰🥰🥰
2023. szept. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
#7 láb/szagfétisesként azért ezt durva hallani, nem lenne egy leányálom nekem sem az ha valami betegséghez fűzhető....
2023. szept. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
59%
Nekem budos a lanam es smiota itt kommenteket olvastam,h vkinek ez tetszik,azota orommel szagladzom a cipoim. Koszonom Nektek labdzagfetisesek .❤️
2023. okt. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
45%
13# Egy jó kis füst hasonló szagú balerinás, szandál, papucs láb még jobb, főleg ha megnyaljam a talpat, de még talplenyomatot is simán, attól aztán az ember farka olyan merevedést kapna a szagtól, hogy még sperma is spriccelne, igazi farok merevítő a női lábszag.., minél nagyobb a nő talpa, lábszaga annál jobb merevedés..
2023. nov. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
42%
Hát igen az a pálott aromás balerinás lábszag az jó kis kellemes tud lenni a lábszagfétiseseknek, egy élmény átélni az olyat, sokkal jobb mint az a lábszag ami ilyen beázott csöves kaliberű! 🤢🤢🤢🤮🤮🤮
2023. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
29%
#16 elképzeltem hogy egy jó nő talpát szagolom ilyen formában, és jó kis merevedés keletkezne tőle, amit a talp látványa is beindítana! 🤩🤩🤩🥰🥰🥰
2023. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
42%
A mezitlábas lábszag az esetek többségében nem szokott kellemetlen lenni, ahogy a harisnyás lábszagról is ez a sejtésem! 🥰🥰🥰
2023. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
27%
#16 egyetértek minél nagyobb a talp, annál erősebb a merevedés! A zoknis harisnyás talpak is izgatnak engem, nagyon nagy ajándék az élettől lábfétisesként élni, ettől nagyobb öröm nem igazán van az életben, és most ki is verem! ☺️☺️😀😀
2023. nov. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!