Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik alacsony IQ-val rendelkez...

Akik alacsony IQ-val rendelkezdnek, miért nem tudnak róla?

Figyelt kérdés
Illetve miért gondolják azt, hogy nekik magas?
2023. júl. 14. 10:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%
Mert minnel tobbet tudsz rajossz hogy mennyi mindent meg nem tudsz. Ezert szereny maradsz. Ellenben aki buta o azt hiszi magarol hogy o mar mindent tud, mert kimaxolta a 80 IQ-jat.
2023. júl. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Erre szoktam mondani hogy:Soha ne vitatkozz hülyével mert csak össze kevernek vele 🤣 Amúgy álltalában aki nem egy IQ betyár azoknál szokott beütni egy kis egománia is na ezektől kell menekülni.
2023. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Van egy kép, ami azt ábrázolja, hogy kicsi agy, nagy száj, nagy agy, kicsi száj.


Általában az alacsony IQ-jú emberek a természetük és a képzelőerejük miatt nem értik meg, hogy nincs magas IQ-juk.


Ha valamit elhisznek, abba belekapaszkodnak, még akkor is, ha nulla forrással tudják a tényt alátámasztani.

+ mindig nekik legyen igazuk ők domináljanak mások felett.


Az utcán beléd kötő emberek java is ilyen. Általában az áll bele a másikba, aki buta, azoknak a legnagyobb a szájuk, de lehet látni is rajtuk, hogy csaka saját frutsztráltságukat vezetik le rajtad, amúgy a tipikus hidrogénezett nők akiknek körmösből-fodrászból áll az életük vagy a kigyúrt vagy dagadt pasik akik a hormonoktól meghülyültek.

2023. júl. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Annyira jó lenne boldog butának lenni :D
2023. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
A legtöbb ember nem tud róla mekkora IQ-val rendelkezik mert sosem volt mérésen. Általában nem is ezen szoktak gondolkodni.
2023. júl. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
5, de ha megkérdezed a GYIK-n, hogy kinek mennyi az IQ-ja, mindenki egyből rávágja, hogy 130 feletti, majdnem 140. Néhányan zárójelben azét odateszik, hogy valami netes ingyenes neve sincs IQ tesztet töltöttek ki.
2023. júl. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki (aki válaszol). Azoknak eleve nem fogod látni a válaszát akiket nem érdekelt a kérdés valami okból, nem használják az oldalt, stb. Vagy te úgy gondolod, hogy X kérdésre válaszolók reprezentálják úgy általánosságban az embereket? Amit írsz inkább arról, hogy egy anonim oldalon bárkiből bármi lehet ezért sokan szeretnek nagyot mondani. Ez olyan minthogy itt a válaszolók aránytalanul nagy része természetesen nettó 500k és 1 milla között keres ami persze nem olyan nagy pénz de mivel a nettó medián 200-250k körül mozog egy kicsit vicces.
2023. júl. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

7, "Általában nem is ezen szoktak gondolkodni." szól az 5. komment, de mégis fontos neki, hogy úgy, hogy nem is ismerjük, tudjuk meg, hogy ő csak 1-2 ponttal maradt el a zseniségtől, akár igaz, akár nem, javarészt vagy nem vagy, ahogy írtam, egy olyan internetes IQ tesztet töltött ki, ahol, ha meg tudod oldani, hogy 3+3(9+9x8)=?, akkor 140 feletti az IQ-d.

Ha nem gondolkodnának ezen, akkor a "Mennyi az IQ-d" kérdés alatt a sok "130", "138", "129", "135 egy internetes iq teszt szerint" válasz helyett azt olvashatnánk, hogy "Fogalmam sincs.", "Sosem mérték.", "Én sosem voltam arra kíváncsi, mennyi az IQ-m", "Nem gondolkodtam még ezen.", stb.

2023. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Amit írtam annak az volt a lényege, hogy azok fognak válaszolni akiknek fontos, akiket érdekel de ez nem jelenti azt hogy a társadalomban széles körben ezzel foglalkoznak az emberek. Akiket nem érdekel eleve nem válaszolnak, meg sem nyitják a kérdést de neked csak azok jelennek meg akik válaszoltak, ezért amit látsz nem reprezentatív.
2023. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát, igen. A fenti válaszok igazak.

Én pl azon szoktam gondolkodni, mikor megy egy vígjáték, amiben egy alacsony iq- s embert játszik el egy színész, és ezt az alacsony iq- s ember nézi, akkor nem sérti, hogy őt úgymond parodizálja? Mondjuk lehet, hogy megint csak az játszik nála, hogy neki fel sem tűnik ez.

2023. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!