Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az MBTI személyiségtesztben...

Az MBTI személyiségtesztben kijött eredményetek mennyire igaz rátok?

Figyelt kérdés

2023. júl. 14. 13:12
A kérdező szavazást indított:
teljesen
valamennyire igaz rám
semennyire
29 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
ENFP-T jön ki mostanában (tavaly november óta kb.) kivétel nélkül, előtte ENFJ-T volt sokáig. Amúgy egyiket sem érzem 100%-ig találónak, de még az előbbit mondanám hozzám közelebbinek.
2023. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az mbti teszt nem ad pontos eredményt, inkább a funkciókat tanulmányozza az, aki érdeklődik a dolog iránt.

Nekem szerencsém volt, mert a teszten mindig ENFP jött ki, és funkciók alapján is az vagyok:)

2023. júl. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Mindig enfp, meg ilyenek jönnek ki, pedig intj vagyok.

2023. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ENTP. Eléggé igaz, de szerintem nekem magasabb az EQ-m mint amit ennél a személyiségtípusnál alapból feltételez. Emiatt jobban rá is tudom hagyni az emberekre a dolgokat, nem vitatkozom folyton. Szeretek amúgy, de csak olyan emberekkel akiket arra érdemesnek tartok. Egyetemen pl imádtam ha órán vitázni kellett.
2023. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 army143 válasza:
nekem infp jön ki egy ideje, és a "hivatalos oldalon" leírtak alapján 100%-ban igaz. egyébként volt már infp-a és infp-t is, de szerintem ez már leginkább csak hangulattól, vagy érzelmiállapottól függ.
2023. júl. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nekem első alkalommal ENTP, kis idővel később INTP jött ki. Valamennyire igaz is rám mindkettő szerintem, és a mai napig nem tudnám eldönteni magamról, hogy melyik vagyok. Bár persze ehhez nézni kell a funkciókat is (Ni/Ne, Fi/Fe, stb), de sose volt annyi időm, hogy jobban beleássam magam a témába.

Viszont szerintem ha megismerkedik az ember valakivel, egész jó képet tud adni róla előtte az MBTI-je, hogy nagyjából mire lehet számítani.

De a sztereotípiák nem mindig igazak természetesen, bár szerintem a legtöbb ENTP és INTP sztereotípia egészen jól rám illik.

2023. júl. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Több tesztet is kitoltottem és mindig istp vagy infj jött ki. Mindkettő típus leírása elegge igaz rám,ami érdekes de aztán utána néztem és mindkettőnek ugyanazok a funkciói.
2023. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7: Azért elég egyértelmű a különbség. Az ISTP gyakorlatias az aux Se miatt, az INFJ legutolsó funkciója a Se, éppen ezért, nagy valószínűséggel béna a barkácsolás/sportok terén. Az INFJ filozófus alkat, az ISTP pedig szintén éleseszű, de inkább tipikus kétkezi munkás.


Én INFJ vagyok, funkciókat tanulmányozva derítettem ki. Egyet nagyon fontosnak tartok megjegyezni. Sokan szeretnek belehelyezni az "önzetlen humanitárius" skatulyába, de bizony egy INFJ-nek is vannak olyan napjai, hogy japja be mindenki...

2023. aug. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*kapja
2023. aug. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!