Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit érdemelnek az alábbi...

Mit érdemelnek az alábbi típusú bántalmazók?

Figyelt kérdés

Gyerekeket szexuálisan bántalmazó felnőtt.

Pubertás alatti korú gyerekeknek (akár elméleti) szexuális oktatást adó felnőtt.

Akik arra befolyásolják, terelik a gyerekeket, hogy kerdőjelezzék meg a nemüket, identitásukat.

Akik nemváltó műtéteket engednek vagy hajt(at)nak végre gyerekeken.

Az ilyen tetteket akár csak szóban vagy online kivédő emberek.


2023. júl. 14. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
11%

"Gyerekeket szexuálisan bántalmazó felnőtt"



Parlamenti mandatumot, hisz hemzsegnek a T. Hazban. A narancsbarok padsoraiban is :)



39F incel

2023. júl. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

1. Börtönbüntetést

2. Ez eléggé homályos

3. Ennek nem sok értelme van, ilyen nem létezik, szóval nem tudom, mi is valósulna meg itt

4. Ugyanaz, mint annak, aki engedélyezi, hogy egy gyereken amputációt hajtson végre

Egyébként én a körülmetélést tiltanám be, ha már itt tartunk

5. Semmit. Szólásszabadság van

2023. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebből csak az első a bűncselekmény, a többi nem az.
2023. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1, a bölcsességet és tudást, hogy mit tett, mit okozott.


2, Ez nem bántalmazás.

Tanítást, hogy hogyan segítheti a szexuális felvilágosulást jobban. / Semmit.


3, Ez nem bántalmazás.

Ugyancsak tanítást, hogy az önmegkérdőjelezésükben hogyan segítheti jobban a gyermekeket.


4, Ez nem bántalmazás.

Bölcsességet és tudást, hogy mikor minek van ideje, mi mennyire számít, milyen a gyermeki elme.


5, Ez nem bántalmazás.

Mindegyik felsorolt tett nagyon különböző egymástól, nem lehet általánosítani őket( főleg az első miatt).

2023. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Gyerekeket szexuálisan bántalmazó felnőtt."

A törvény által előírt legsúlyosabb börtönbüntetést.


"Pubertás alatti korú gyerekeknek (akár elméleti) szexuális oktatást adó felnőtt."

Amíg csak elméleti, semmit. Ordas nagy baromságnak tartom az álszemérmes gólya hozza dumát. A gyakorlati oktatásnál lásd szexuális bántalmazó felnőtt részt.


"Akik arra befolyásolják, terelik a gyerekeket, hogy kerdőjelezzék meg a nemüket, identitásukat."

Nem életszerű, hogy ilyen lenne.


"Akik nemváltó műtéteket engednek vagy hajt(at)nak végre gyerekeken."

Ez sem életszerű, fidesz-propaganda dumának hangzik.


"Az ilyen tetteket akár csak szóban vagy online kivédő emberek."

A fentiekből egy volt ténylegesen büntetendő, a másik csak akkor, ha gyakorlati "oktatás" is társul mellé, a többi inkább fideszes maszlag duma.

2023. júl. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Felvilágosítani a gyereket a szexről úgy 8 éves kor után szerintem fontos lenne, persze, ha külön rákérdez. Ha nem kérdez magától, akkor is megejtenék egy ilyen beszélgetést kb. 12 éves korában.


TikTokon láttam egy szülőt, aki engedi a 7 éves fiának, hogy lányként éljen. Szerintem ez még nem bűn, ha tényleg a gyerek adta teljesen egyértelmű jeleit annak, hogy ő így akar élni, nem pedig a szülő van belebuzulva a pride világába és erőlteti rá a gyerekre is ezt a szennyet. Ellenben nemváltó műtétet semmiképp sem engednék 18 éves kor alatt, szülői engedéllyel sem.

2023. júl. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!