Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy páromat...

Miért van az, hogy páromat nem lehet megérinteni csak bizonyos helyeken?

Figyelt kérdés
Csomó helyen csikis, meg nem szereti ha bizonyos részeihez érek. Ha intimebb a helyzet egyik keze mindíg készenlétben van ha véletlen tovább csúszna a kezem, akkor azonnal odébb tudja tolni onnan. Olyan mintha mindíg be lenne feszűlve, meglehetősen zavaró de nem tudok mit kezdeni vele. Hiába mondom, hogy lazuljon már el egy kicsit..

2023. júl. 14. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Mi honnan a fenéből tudhatnánk ezt?

Kérdezd tőle.

2023. júl. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én pontosan ilyen vagyok. Nagyon sok ponton cikis vagyok, pedig nincs is nagy körme a feleségemnek, de így is könnyű engem megcikizni.

Bizonyos intim tájékokon meg NE nyúlkáljon, mert azonnal odanyúlok és elkapom a kezét. Én sem tudom, miből ered, de semmi tudatos nincs benne, teljesen reflexszerű.

2023. júl. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tőle már kérdezted, vagy csak elvárnád, hogy úgy működjön ahogy te azt képzeled, meg neked megfelelő??
2023. júl. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz élményei voltak pl.: kiskorában pl.: kórházban.
2023. júl. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3 Te mi a fenéről beszélsz? Arra lennék kiváncsi mi lehet a pszihológiai háttere, hogy valaki ennyire csiklandós. Nem várok el semmit csak érdekel te kretén!
2023. júl. 15. 09:06
 6/6 anonim ***** válasza:
te kretén, ezt a párod tudja legjobban!
2023. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!