Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nő vagyok és elkap a...

Ha nő vagyok és elkap a mosolyoghatnék, ha meglátok egy bizonyos férfit, akkor mi bajom van?

Figyelt kérdés

Már nem merek ránézni, mert olyankor mosolyognom kell, úgy érzem nem tudom elkerülni, hogy mosolyogjak, valahogy eluralkodik rajtam ez.

Úgyhogy most ha a közelében vagyok, akkor inkább nem nézek rá, csak magamban mosolygok, közben elviharzok onnan, nehogy észrevegye.

Normális vagyok?

Meg lehet ezt szüntetni?

Nem egy közeli ismerős, csak látásból ismerjük egymást, de nem akarom felszedni vagy ilyesmi és azt se akarom, hogy félreértse.


2023. júl. 3. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Mért nem akarod felszedni?
2023. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Én vagyok egy bolti eladóval.


Mikor meglát, nevet vagy mosolyog.


Előzménye az volt, hogy egyszer megnevettettem.

2023. júl. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
kancás vagy?
2023. júl. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Biztos, hogy nem közömbös számodra, különben nem reagálnál rá így. Nem tudatosan teszed, de nyilván nem oktalan jelenség.


Tetszik neked, valószínű ez az oka.

2023. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
15%

Természetes dolog, angolban a "horny woman", magyarul kanos csaj, begerjedt nő stb.

Nem sértésként írom, férfiak számára is gyakran izgató jelenség az eszét vesztett bazsajgó nő.

2023. júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Ezt neked kell tudnod. En tudom magamrol pl, hogy vannak olyan ferfiak, akiket nagyon cukinak vagy jopofanak tartok, akar veresen komoly emberek, de mint karaktert. Legtobbszor ferfinak nem nezem oket, nonemu embereket is kedvelhetek igy. Ha meg ferjem van, van, akkor tudom, hogy vonzodom valakihez, ugyanis ilyen van.
2023. júl. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!