Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet leszokni a...

Hogyan lehet leszokni a rasszizmusról?

Figyelt kérdés
A szláv népeket tudat alatt alsóbbrendűnek érzem, de nagyon bánt a dolog, mivel szeretem őket, ráadásul egy orosz nővel ismerkedem. A mostani konfliktusba ha látok elhunytakat, nyilván sajnálom őket, de nem úgy mintha emberek lettek volna, hanem mintha egy állat pusztult volna el. Volt roma, és meleg ismerősöm is, sosem különböztettem meg senkit, nem tudom honnan ered ez.

2023. júl. 14. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Téged meg a nyugat-európaiak tartanak alsóbbrendűnek.
2023. júl. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem pont jól csinálod, ismerkedj azon nemzetség tagjaival, akiket lenézel, és idővel átformálódnak benned az irántuk érzett érzelmek.
2023. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
82%
Igen, az előző jól mondja. Az ismerkedés, az, hogy megismered a pozitív tulajdonságaikat, lassan átalakítja benned az érzéseket. Ne izgulj túlságosan ezen, ne erre koncentrálj, csak élvezd, hogy új embert/embereket ismerhetsz meg, akik máshogy élnek, mint te.
2023. júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Igazabol egyszer elnel Europaban, mennel vissza Magyarorszagra, es latnad meg, milyen keverek a magyar, es meg egy afgan, egy szir is europidabb valahogy.
2023. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell, var a sotet oldal.
2023. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!