Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a programod, terved a...

Mi a programod, terved a hétvégén?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok, unatkozom kicsit. Szétnéztem volna a városban, mert ma meg holnap szabadságon vagyok, de már most meleg van kint.. Max este amikor hűvösebb lesz kicsit kimozdulok.

Mivel foglaljátok le magatokat?


2023. júl. 15. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Építem a vállalkozásomat.
2023. júl. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Strand. Vízpart, árnyék, hideg üdítő. Ezt máshogy nem lehet kibírni. Esetleg klímával, de az itt nincsen.
2023. júl. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kitana. ***** válasza:
100%

Estére megyek át barátokhoz. Addig mindjárt takarítok, zenét hallgatok, aztán eszem, aztán készülődök, közben meg néha kiülök az erkélyre egy cigire és gyakorizom.

Ha nem lenne programom, akkor játszanék, napközben én sem szívesen mászkálnék ilyen melegben.

2023. júl. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy meleg van, de mi bográcsozni és szalonnát fogunk sütni:)
2023. júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma tóparti piknik lesz barátokkal.
2023. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
12 óra munka, 6 óra pihenés, 6 óra sz@rakodás (utazás, kurkászás, egyebek) napi szinten. -Az alig használt női bugyi együttestől lopva...
2023. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Semmi. Évek óta ugyan olyan minden napom. Az sem tűnt fel, hogy hétvége van.
2023. júl. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyuggerek vagyunk. Hetkoznap csinaljuk inkabb a programokat, es a ferjem motorversenyt nez a tv-ben. En meg az 1000 darabos puzzle-ommal podcastozok.
2023. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Délelőtt főztem; kipróbáltam egy új receptet, ami szerencsére siker lett. Délután tóparton voltunk.

Holnap tanulnom kell (nyelvvizsgára), illetve pihenés címszó alatt célnyelveken nézek majd sorozatot, és olvasok majd.

2023. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!