Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz, hogy a fiúknak olyan...

Igaz, hogy a fiúknak olyan lányok tetszenek, akik hasonlítanak az anyukájukra?

Figyelt kérdés
Egyszer hallottam valahol de nem tudom mennyire igaz.

2023. júl. 16. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Lehet. De ne feltétlenül fizikai hasonlóságra gondolj, hanem cselekvésre, mentalitásra, konfliktuskezelésre, szeretet kifejezésben / nem kifejezésben. Az ember vonzódik az ismeret minták felé. Ha nem elég erős az önismerete, még akkor is, ha valójában az káros számára.

Szerintem érdemes nem csak egyszer hallani ilyeneket valahol, hanem tanulni a pszichológia témakörében. Sajnos iskolában vajmi keveset tanítanak róla, pedig az ember tudatos, és tudattalan mozgatórugóit ez által érthetjük meg, és ez által egymást... jobban, mint nélküle.

2023. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
nem, én pl nem.
2023. júl. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ez olyan szülő-gyerek kapcsolatra érvényes, ahol jó a viszony a szülőkkel.

Az én férjem utálja az anyját, nem is tartják a kapcsolatot.Az anyja egy gonosz, rossz természetű, lusta asszony.Hát neki nyilván nem az ilyen nők tetszenek.

2023. júl. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A tudósok szerint igaz, szerintem meg nem.😄
2023. júl. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
nem
2023. júl. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Nagyon nem.
2023. júl. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%

Lehet,hogy tiniként talán,de felnőttebbeknél nem hinném,elég aberrált.

Nem tudom hány évesekre gondolsz,de ha már van szex,elég bizarr lehet a saját anyjára hasonlító csajjal lenni.

2023. júl. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem
2023. júl. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!