Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tiis szoktatok direkt a...

Tiis szoktatok direkt a kisgyerekek orra előtt úgy enni a fagyit meg a jégkrémet, hogy elkezdjenek hisztizni?

Figyelt kérdés
És utána jól szórakoztok az ideges anyukakon?
2023. júl. 17. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem, de most, hogy mondtad, ki fogom próbálni.
2023. júl. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Abban mi a pláne??

Inkább az anyuka előtt nyalogassad hosszasan a fagylaltot....

2023. júl. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Ezzel a céllal nem, de nyilván, ha pont akkor eszem a fagyit, amikor megjelenik a közelemben egy gyerek, nem fogom eldugni a hátam mögé vagy kihajítani a kukába.


Alapjáraton a parkokban mindig azt keresem, ahol egyedül tudok ülni, ha épp egy kicsit meg szeretnék pihenni. Kutyás vagyok, nem szeretem, ha a gyerekek lerohanják a kutyámat amikor épp kikapcsolódnék és az időseket se szeretem, akik egy levegővétellel felsorolják az összes valaha élt kutyájuk élettörténetét, amikor pihenni szeretnék.

Én sem megyek oda az anyukához se az idősekhez, hogy az aurájukba másszak, amikor épp pihennének, én is szeretnék egy kis nyugalmat.

Szóval, ha pont fagyizok és a parkban vagyok, biztos egyedül ülök egy padon és, ha az anyuka látja, nyilván nem fogja odahozni a gyerekét.


Bevásárlóközpontban meg dettó. Kutya nélkül vagyok ott, de ott is akkor ülök le, ha egyedül ülhetek. Ha egy anya ennek ellenére odahozza a gyerekét, akkor hadd ne én legyek a hibás, hogy a gyereke sírni kezd, hogy ő is fagyizna.

Ez már az az eset, amikor a dohányzásra kijelölt részen dohányoznak és egy nemdohányos odasétál és színpadiasan elkezd köhécselni.


Tömegközlekedésen meg tilos fagyizni, így ez kilőve. Más hely meg nem jut eszembe, aho fagyizhatnék. Nyilván egy cukiba nem szenvedni viszi be a gyerekét a szülő és a strandon is vesz neki fagyit. :D

2023. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
46%
Nem, de vicces lehet 😂
2023. júl. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

Nem az anyukákon szórakozom, a kis hisztis gyereken.


Mikor egyidős voltam a gyerekekkel, akkor is utáltam, hogy hisztiznek meg kinézik a számból a falatot. Komolyan az állatokban több önuralom van. Direkt nem keresem az ilyen alkalmakat, de szeretem, mikor a kis Dudley Dursley földhöz bassza magát, mert nem kap meg valamit.

2023. júl. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%
Ha ezt szoktad csinálni, valaki nyugodtan adhatna neked egy parasztlengőt, aztán röhöghetne rajta, miért piros az arcod. Akkor talán lenne benned empátia, rád férne.
2023. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Metionin ***** válasza:
100%
Dehogy, általában észre se veszem őket. Ha random gyerek meglátja nálam a fagyit és bömbölni kezd, bömböljön, arrébb sétálok. Ők még tanulják, hogy az élet szívás :D
2023. júl. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Szégyen vagy.
2023. júl. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
Ebben mi a szórakoztató számodra?
2023. júl. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én nem írtam sehol olyat, hogy ez örömet okoz nekem.
2023. júl. 17. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!