Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lelkileg valahogy fel lehet...

Lelkileg valahogy fel lehet készülni az egyedüllétre a jövőben?F25

Figyelt kérdés
Az elején leszögezném,hogy nem sírni jövök ide mielőt tbárki még ilyennel jönne,köszönöm.Az a helyzet állt be nálam,hogy olyan sok rosszat látok a közvetlen közelemben a párkapcsolatok miatt amik hatására szabályosan elszörnyedek a látottaktól és már olyan szinten megutáltam az egészet (igaz még sose volt párom így 25 évesen) hogy már gondolni se merek rá és inkább élem le egyedül az életemet mintsem,hogy arra a sorsra jussak mint a többiek.Jó tudom lehet páran azt fogják írni,hogy majd úgyis fog jönni valaki és hasonlók ami igaz is de ha oda kerül az sor akkor az ember dönti el,hogy akar e valamit az illetőtől (jelen esetben lánytól) vagy sem.Én már inkább élek békében és nyugalomban egyedül mintsem egy tehert vegyek a nyakamba aki miatt nyelhetem az ideget.Most ahogy írom jutott eszembe,hogy 1-2 ember biztos írná még a szexet is de engem az se érdekel sőt nagy ívben elkerülöm inkább.Elhiszem,hogy a világ legjobb dolga meg minden hasonló de ha nem érdekel a dolog akkor ez van.Napokban elgondolkodtam,hogy vajon milyen az élet egyedül és végül ide lyukadtam,hogy megkérdezzem vajon valahogy fel e lehet készülni az egyedüllétre vagy sem.

2022. jún. 6. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Bátya, én 5 éve nem voltam nővel. Szerinted ez jó? Nem jó!


25 évesen meg pláne nem az.

2022. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Én nem hogy felkészültem rá, hanem jobban is szeretek így lenni, elég volt a sok szutykos k..ából, én nagyon mellé nyúltam velük, ennek ellenére néha randizok, de még senki nem fogott meg úgy hogy vele is legyek...nem kell megfelelni senkinek, hazugságokat hallgatni 0-24ben, nem kell gyereket nevelni, azt csinálom amihez kedvem van.


Néha magányos vagyok de inkább az mint szenvedni velük. 29f

2022. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1

Az miért rossz hogy nem voltam még nővel?Ez valami társadalmi marhaság aminek meg kéne felelnem?Hát nem fogok.Ha nem akarok szexelni akkor ez van.Mindenki maga dönti el és nem ezek az úgymond íratlan szabályok.


#2

Hasonlóan érzem én is a dolgot.Egyedül mintha jobban érezném magam mivel így nem tartozok senkinek se elszámolni valóval,hogy kivel,mikor,mit,hol csináltam hanem csak megjövök és nem faggat senki.Kettőnk közt annyi a különbség,hogy én még randizgatni de akarok se semmi.Esélyt se akarok adni a rossznak.

2022. jún. 6. 20:22
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Ha nem csikorog a fogad, hogy nem voltál még nővel, akkor lehet, hogy nincs erre igényed. Én 24 éves koromban voltam először, de mondjuk 16 éves koromtól folyamatosan gyűlöltem magam ezért, meg még most is visszamenőleg :-D

Van akiknek jó ha egyedül élnek. Az indoklásod viszont gyanús kicsit, az, hogy sok szörnyű kapcsolatot láttál, ebből miért következik, hogy neked ne lehetne jó párkapcsolatod?

2022. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Mit kene felkeszulni ha neked ugy a jo? A te dontesed meg ezek szerint mar megszoktad
2022. jún. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

Nekem 10 macskám lesz.


22F

2022. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
El kell fogadnod minél hamarabb - és mindenki másnak is -, hogy az egyetlen ember, aki veled lesz az életedben, az te magad vagy. Hát törekedj arra, hogy az az idő, amit magaddal töltesz, minőségi legyen. Sportolj rendszeresen, főzz jókat (akár menj el jógaórára vagy főzőtanfolyamra, ott talán szerezhetsz is új barátokat), vagy menj el étterembe, moziba, múzeumba egyedül. Tanulj meg egy hangszeren játszani, fogadj örökbe egy kiskutyát vagy cicát. Menj el rapid randira (vannak ilyen események néha facebookon, tök jó élmény egyébként). Vagy csak dőlj hátra egy pohár itallal és nézd a naplementét. A magány és az egyedüllét közel sem azonosak, és te tehetsz arról, hogy az egyedülléted jól teljen, ne magányosan. Ha pedig úgy érzed, mindenképpen egy társ kell (ami teljesen érthető), akkor vannak randialkalmazások vagy vakrandik, de akár a számtalan új hobbid gyakorlása közben is találkozhatsz valakivel. Sok sikert!
2022. jún. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy olyan típus, de tökre érdekes volt olvasni egy buddhista szövegben, hogy igazából rengeteg kapcsolatunk van az élővilággal, illetve a bennünk élő más emberekkel, s ezért sosem vagyunk egyedül. Ha túl komoly lenne: volt egy mém valami apró lényről, ami az arcunkon él és a elhalt bőrünket eszi. Erre is azt mondták, hogy sose vagyunk egyedül. :-)
2022. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
29 vagyok, hasonló helyzetben és hasonló jövőbeli tervekkel. Ha van kedved beszélgetni, írj bátran!
2022. jún. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!