Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A csajokat mi veszi rá,...

A csajokat mi veszi rá, milyen ok hogy megcsalják a pasijukat?

Figyelt kérdés

#Női, félrelépés
2023. júl. 20. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Találnak gazdagabbat.
2023. júl. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Nő vagyok, de azt veszem észre, hogy mi nők másképp állunk a dolgokhoz, mint egy férfi, ezért soksor úgy is érezzük, hogy a férfi nemtörődöm, a férfi nem foglalkozik velünk úgy, ahogy kéne, pedig ez nincs is így.

Ezért keressük a törődést és ezért lesznek a megcsalások.

Mondjuk én még nemcsaltam meg semmit, de én is észreveszem, hogy nem érzem jól magam az olyan baráti kapcsolatokban, ahol úgy érzem, a másik fél leszar.

2023. júl. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazért amiért a férfiak: kilépni a kapcsolatból lusták/gyávák, de kívánnak mást is.
2023. júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok oka lehet.Ha leszrod azért,ha kedves és tőrődő vagy,akkor rádun.Jön egy jóképű,jó testű/nagy farkú,elkezd viszketni a punci.Kihasználja,hogy kelendő másoknál is.Van,aki egyszerűen izgalmasnak találja,hogy szeretőt tart.
2023. júl. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

szeretethiany

ami egy csicskátol viszont nem kell csak ferfiaktol

2023. júl. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!