Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást nem idegesít hogy a...

Mást nem idegesít hogy a kisgyerekeket a párakapukban játszatják a szülők? Sokszor nem tudok átsétálni mert ott áll alatta egy rakás gyerek. Pedig nekem is jól esne ebben a nagy melegben.

Figyelt kérdés
2023. júl. 20. 23:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Általánosságban idegesít, mikor valaki egy közhasznú dolgot kisajátít magának, akár felnőtt, akár gyerek. Tőlem Jézus is lehetne, akkor is bunkóság lenne. Nekem is tök jól esne folyamatosan ott állni a tűző nap helyett, de nem teszem, mert nem fogok másokat korlátozni abban, hogy használjanak valamit, ami ugyanannyira az övék, mint az enyém.
2023. júl. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A szülő persze két méterre ott trécsel a padon.
2023. júl. 20. 23:18
 3/15 Kitana. ***** válasza:
88%
Egyetértek az előzőekkel, viszont szerintem ettől függetlenül át lehet sétálni a párakapun, mármint az ilyen nagy cucc, nem? Kikerülöd a kölyköket, rájuk szólsz, hogy bocsesz, vagy valami, nem hiszem, hogy megtámadnának vagy ilyesmi :D
2023. júl. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Ez csak enyhén kapcsolódik a kérdéshez, de nekem az a másik kedvencem, mikor sétálok egy városban nyáron, fagyi a kezemben, szép látványosságok, mellettem a Balaton part, tök jó hangulatos minden... Majd elhaladok egy szökőkút mellett, és látom hogy a gyerekek benne pancsolnak. Úgy b*zdmeg hogy 50 méterre van a strand! És a legjobb az egészben, hogy mindezt meztelenül teszik, gondolom mert a szülők lusták váltásruhát hozni. Lehet én vagyok prűd, de számomra teljesen tönkrevágja a fent leírt hangulatot hogy nem tudok mondjuk leülni az ott lévő padokra és csodálni a szökőkutat kicsit, mert akkor azt is látni fogom, ahogy egy csapat kisfiúnak himbálózik a cerka pancsolás közben. Arról nem is beszélve, hogy a nyakamat merném rá tenni, hogy minden ilyen szökőkúthoz jár legalább egy pedofil aki sunyiban taperolja magát a látványra 🤢
2023. júl. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

A magyar "szülőktől" mit várunk? Nem tudják a pulyáikat nevelni, csak legyártani:):).

Mint a szavannákon.

2023. júl. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Tirpák bunkó bele nem gondol, hogy ez valakit zavarhat, aztán legközelebb ha nem állsz vele szóba: hűdezdebeképzeltmibajavan?

Még egy erősen libális neveltetésű, de diplomás, egyetemet végzett emberke se nagyon csinál ilyesmit.

2023. júl. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 hollófernyiges ***** válasza:
64%
Engem az idegesít amikor az egész járda szélességét lefogják ezekkel a párakapukkal és csak bokrokon keresztültörve lehet kikerülni ha nem akarom hogy lelocsoljanak.
2023. júl. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%

Nem. Engem inkább az idegesít, amikor a szökőkútban fürdetik a pucér kölykeiket.

Ingyen fürdő. Régen a csóró c kategóriások csináltak ilyet, ma meg már a 10 centis gél lakkos körmű, hurka szájú hófehér anyukák.

Nem szégyenlik magukat. Kihagyna egy manikűrt, és lenne pénze fürdő belépőre.

2023. júl. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%

Engem az zavar hogy MINDENBŐL gizsgyermeg játszóházat csinálnak, mások meg kötelesek ezt elviselni. Boltba mennél? Vörös fejjel ordító kölykök mindenhol. Tömegközlekednél? Vörös fejjel ordító kölykök mindenhol. Úsznál, sportolnál? Vörös fejjel ordító kölykök mindenhol. Elmennél múzeumba, színházba? Vörös fejjel ordító kölykök mindenhol. Elmennél erdei túrára? Vörös fejjel ordító kölykök mindenhol. Nyáron (suliszünetben) dolgoznál a munkahelyeden? Vörös fejjel ordító kölykök mindenhol.

Nem is a gyerekekkel van bajom, hanem a szüleikkel hogy a f.ért kell hagyni hogy mindenhol korlát nélkül tomboljanak..

2023. júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Beszólni nem szólok be maximum ha előtte nekem is beszólnak.

De majd 30 évesen még én tűnök a gyerekes gonosznak mert átakarok menni egy párakapun. Pedig az nem a kicsik miatt lett pont odarakva.


Pesten így is alig van belőlük.

2023. júl. 21. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!