Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Mit tehetnék az ellen, hogy úgy érzem nem érdekli senki?

Figyelt kérdés
Érezte úgy valaki vagy találkozott olyan személlyel akit, hogy egyszerűen nem érdekli senki, nem az empátia hiányára gondolok és nem is szexuális értelemben, inkább úgy írnám le ha barátkoznék vagy ismerkednék valakivel, észrevettem, hogy nem érdekel a másik személyiségileg/emberileg sem, még pl egy imserkedésnél normális kérdéseket sem tudok megfogalmazni, mert nem érdekel, talán nem hasonlított eddig a személyiségem senkiével. Próbáltam, erőltettem főleg az ismerkedést de kezdem értelmetlennek látni de szeretnék ezen változtatni ha lehet, bárki segítségét/értékes hozzászólását köszönöm.
2023. júl. 21. 20:20
 1/6 Kroms ***** válasza:
Ha jól értem, arról van szó, hogy nem látod értelmét barátot vagy társat szerezni, mert jól elvagy egyedül is. Ha így van, azon csak te tudsz változtatni szemléletváltással.
2023. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tény, hogy elvagyok egymagam de azt nem mondanám, hogy nem lenne értelme. De pont arra lennék kíváncsi, hogy ki hogyan változtatta meg ezt magában ha valakinek sikerült hátha ad egy támpontot.
2023. júl. 21. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.
2023. júl. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 pacsi, most először tudatosult bennem, hogy nem vagyok ezzel egyedül:D
2023. júl. 21. 21:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Mentális egészséged amúgy rendben van? Nálam depresszió tünete volt, hogy úgy éreztem nem érdekel senki, nagyjából semennyire nem mozgatott meg senki társasága. Csak tehernek éreztem a beszélgeteseket, nem jutott eszembe semmi és bárki bármit mesélt vagy kérdezett belül kb. annyi reakciót váltott ki belőlem mintha az üres falat bámultam volna.
2023. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem, már annál, hogy megfogalmazódott bennem ez a kérdés ad okot, hogy nincs minden rendben, ha nem is ennyire komolyan de hasonló, de talán annyival kiegészíteném, hogy főleg ismeretleneknél van ez amit mondasz, komolyabban ismerősök sem mozgatnak meg nem keresem bár a társaságukat de elbeszélgetek, hogy nem érzem nyűgnek a személyüket, de tény utána eszembe se jut bárkit is keresni.
2023. júl. 21. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!