Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » .100 % ban tudom bizonyítani...

.100 % ban tudom bizonyítani hogy a csillagjegy igaz . Ismétlem 100 %ban úgy hogy senki sem tudná kikezdeni A legszkeptikusabb tudós is 15 perc alatt elfogadná . Nem tehetne mást . Elhiszitek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 16. 11:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Még az írásjegyeket sem tudod rendesen használni úgyhogy erősen kétlem, nem hagyunk szünetet a pont előtt és %-ban.
2016. jan. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem hiszem el
2016. jan. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Pedig meghatározza a ti életeteket is . Csak az asztrológusok félre magyarázták . Teljesen más az alapja És ami a legszebb hogy tudományosan leírható .
2016. jan. 16. 12:14
 4/25 anonim válasza:
100%
Akkor te egy tudós vagy.Te jó ég milyen emberek vannak....
2016. jan. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokás 100% biztossággal bizonyítani dolgokat a tudományok területén. A bizonyíték vagy cáfolja az állítást, vagy megerősíti, de 100%-os bizonyosságot nem lehet elérni. Ez a nyilvánvaló hiba arra utal, hogy nem ismered azoknak a hozzáállását, akiket meg akarsz győzni. No mindegy, igazából nem kell szükségszerűen ismerned semmit ahhoz, hogy elvileg igazad legyen. Mondd, aztán eldöntöm hogy a bizonyítékod megerősíti-e a csillagjegy-hipotézist vagy sem.
2016. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tudós csak megfigyeltem vmit .
2016. jan. 16. 12:32
 7/25 Mojjo ***** válasza:
100%

Egyrésut igaza van az egyesnek, az íráskép sok mindent elárul. Te szemmel láthatóan írni sem tudsz igazán, és bár nem korrektori szem és jártasság kell bármely tudományos tézis igazolásához, egy idő után az ember összeszed annyi tapasztalatot, hogy tudja, a funkcionális analfabéták, bár gyakorta sokat gondolnak magukról, nem fognak soha előállni nagy jelentősêgű, valós tudományos eredménnyel. Általában azért képzelik, hogy hű, most nagyot alkottak, mert a tudomány működését, lényegét sem értik - nincs annyi ismeretük sem, hogy felfogják, mennyire nem értenek hozzá.


Ennek ellenére, ha akarod hajrá, írd le. Ne feltétlen ide, ha nem akarod, hanem bárhová, majd linkeld be, hogy láthassuk. Akkor meg tudjuk majd mutatni, hol hibáztál. Bár tapasztalatból mondom, nem fogod megérteni. De azért, ha szeretnél, tegyél egy próbát.

2016. jan. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem írhatom le a bizonyítást.A 100% ugy értetem hogy 100%ban elfogadnád a csillagjegy létezését
2016. jan. 16. 12:36
 9/25 A kérdező kommentje:
Mojo ne légy kishitű velem szemben .Írni nem tudok de egy házárában fogadnék veled hogy még te is elfogadnád mert egy szerűen nem tehetnél mást .A tényeket senki sem cáfolhatja meg Érted ? még te sem ...Én tényekkel bizonyítanám .
2016. jan. 16. 12:39
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem írhatod le a bizonyítást, akkor minek írtad ki a kérdést? Egy olyan bizonyítás amit nem írsz le, olyan mintha nem is létezne. Így bemondásra nyilvánvalóan nem hiszi el senki, hogy neked van bizonyítékod.
2016. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!