Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged zsaroltak már meg? Ha...

Téged zsaroltak már meg? Ha igen akkor mivel? Úgy érzem a feleségemet valamivel sakkban tartja egy ismerős csaj?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi lehet a háttérben? A csaj állandóan nálunk van eszik iszik, hozza a gyerekét stb. A feleségemen már látom hogy sokszor kidobná a csajt de nem tesz semmit. Nekem is a lelkemre kötötte hogy ne szóljak neki, mondjuk én sokat melózok szóval nem sűrűn találkozok vele, de amikor hazamegyek akkor is mindíg ott van. Szerintetek mit csinál nálunk ennyit? A feleségem miért nem zavarja haza?
2023. júl. 23. 02:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Például ha van gyereketek a csaj tudja, hogy nem tőled van. Vagy "csak" megcsalt esetleg még most is csal ő meg tudja. Vagy ilyesmi. Bocsesz, hirtelen ez ugrott be.
2023. júl. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
mondjuk miért nem tőle kérdezed ezt meg?
2023. júl. 23. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
vagy csak simán olyan töketlen a feleséged, mint egy átlag gyakoris felhasználó. nézd már meg milyen alakok irkálnak ide is: kb a szájukba kuláznak és azt is bégetve tűrik.
2023. júl. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1

A megcsalást kizárnám, már csak azért is mert azt az asszony tudja a csajról.


2

Kérdeztem, terelte a kérdést a feleségem.

2023. júl. 23. 05:44
 5/11 A kérdező kommentje:

3

Na ő nem olyan:)

2023. júl. 23. 05:48
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Esetleg kolcsonosen tudnak valamit egymasrol, ami te egyikojukrol sem?
2023. júl. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6

Ha ilyen leszbik dolgokra gondolsz, az se valószínű, az asszony nem menne bele.

2023. júl. 23. 06:01
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Néhány ok amivel sakkban zarthatja a feleségedet:


1. A nejed terhes lett tőled de nem akar gyereket ezért elvetette és ezt nem közölte veled.

2. Míg te dolgoztál addig a csajjal kipróbáltak valami újat (leszbikusság).

3. A nejed a tudtod nélkül kétes pénzügyi döntést hozott amiről te nem tudhatsz.

4. Egy lánybúcsú szerű buliban a nejed orálisan kielégített egy ismeretlen pasit.

5. A nejed korábbi életének van egy titka amiről csak a barátnő tud.


Soroljam még?


Amikor hazaérsz akkor miért nem dobod ki a csajt mint macskát szarni és élsz boldogan a feleségeddel?


Esetleg mondhatnád a feleségednek: "Drágám! Nekem bármit elmondhatsz én mindent megbocsájtok Neked. De ezt a libát és a gyerekét nagyon nem viselem el. Légy szíves intézd úgy a dolgaidat, hogy többet ne legyenek itt!"

2023. júl. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%

A csaj egy pszichopata aki rátok (a feleségedre) tapadt,és a feleséged egyszerűen nem meri kidobni.

Nézd meg Rob Estes-től "a veszély közelében"c. filmet.

2023. júl. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

Engem zsarolt már meg a barátnőm azzal, hogy ha akár csak egyszer is nem megyek elé a munkahelyére és nem viszem haza, akkor vagy szakít velem, vagy egy idő után félrelép.


Miután én közöltem vele, hogy ebben a kettőben pont megelőztelek, ugyanis pont 3 hete feküdtem le egy - csak számára ismeretlen - lánnyal, plusz pont a napokban akartam elmondani neki, hogy inkább ne folytassuk ezt a kapcsolatot, mert van más, akivel sokkal jobban megértjük egymást.


Ja, igen, három dologban is megelőztem, mert az autóm akkor pont szervizben volt.


Olyan ideges lett, hogy csak na.

2023. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!