Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek az emberek miért nem...

Ezek az emberek miért nem fejlődnek?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve járok terembe és nem értek egy bizonyos típust:

Ezek jellemzően nagyon elhízott emberek, vastag zsíros nyakkal, izmot nem látni rajtuk, láthatóan jómódú, drága ruhákban vannak, legújabb iPhone, stb. és nagy eséllyel egész karos tetoválás.

Néha húzogatják, meg tologatják a gépeket, de leginkább a hasonszőrű haverjaikkal dumálnak, röhörésznek, meg telefonálnak, mindeközben persze foglalják a gépeket.

Ma reggel például az volt a téma, hogy milyen f..sza birkapörköltet főzött bográcsban hétvégén az egyik.

Mikor én megyek már ott vannak, de mikor eljövök még ott vannak.



2023. júl. 24. 12:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, és mióta én járok, ezek ugyanúgy néznek ki. Talán kicsit kövérebbek, mint 1 éve.
2023. júl. 24. 12:39
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
A kérdésed leírásában megválaszoltad a kérdésedet. Mi értelme volt kiírni? Azért nem fejlődnek, mert szar az edzésük, és minden bizonnyal a táplálkozásuk is, márpedig ez a kettő kell a fejlődéshez. Sokan nem sportolási lehetőségként, hanem közösségi térként tekintenek a konditerembe, és edzésmunka helyett szociális életet létesítenek ott. Ez ilyen. Még mindig jobb, mintha ezek az emberek is a kocsmába járnának konditerem helyett. Inkább a kérdés az, hogy miért nem magaddal, a saját edzéseddel foglalkozol, és miért másokról írogatsz ki kérdést erre az oldalra?
2023. júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mert van szemen és van fülem, így akkor is látom és hallom őket, ha nem akarom.

Gondolom te szemtakaróval edzel.

2023. júl. 24. 12:42
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyira sosem rágódtam másokon a teremben, hogy kiírjak róluk ide egy kérdést. A 200 kilós felhúzások és guggolások mindig kellően lekötnek. Te is inkább kösd le magad a teremben valami edzésmunkával. Ne fogalkozz másokkal.
2023. júl. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudnak/nem akarnak normálisan edzeni, nincs semmi étrendjük. Mitől fejlődnének?
2023. júl. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
4: Én sem rágódok, pusztán azért kezdett foglalkoztatni a dolog, mert indokolatlanul foglalják a gépeket.
2023. júl. 24. 14:11
 7/13 A kérdező kommentje:

5: Akkor minek járnak a terembe?

El kell akkor menni egy kávézóba, ha annyira ráérnek, ott lehet trécselni mindenféle hülyeségről.

2023. júl. 24. 14:12
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik majd személyesen a terembe!
2023. júl. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 vagyok. Vannak akik beszélgetni járnak le félig, illetve inkább csak átmozgatják magukat. Nem muszáj mindenkinek hogy erőemelő ambíciói legyenek attól hogy vett egy bérletet.
2023. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező, ez kapufa.. Semmi gond az ilyen emberekkel. Bár, azt nem értem, hogy miért kell kiemelni, hogy kövérek, iphone telefonjuk van és drága ruhákba járnak, ezek lényegtelen dolgok.


Miért kellene minden embernek testépítő/erőemelő ambíciókkal rendelkeznie? "Szórakozni" le sem mehet senki? Van, akinek ez egy kikapcsolódás és arra az 1-2 órára el tudja magát engedni. Miért baj ez?


Én rettentő komolyan veszem az edzést, imádom ezt csinálni és én is látok sok olyan embert, akik beszélgetnek szettek között, 0 intenzitással edzenek, nevetgélnek, de sosem csinálok belőle problémát. Miért érdekelne más? Magammal foglalkozok, tedd ezt Te is :) Ha olyan kemény edzéseid lennének, akkor időd nem lenne mással foglalkozni, legalábbis nekem 1-1 szett között kell 3-4 perc, mire magamhoz térek.

2023. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!