Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzőteremben az "OLYAT EDZETT"...

Edzőteremben az "OLYAT EDZETT" típusú emberek jobban fejlődnek?

Figyelt kérdés

Szokták emlegetni főleg az ilyen celeb testépítőket mint Kathi Béla, Bohos Kornél stb. hogy "Úristen láttam és olyat eddzett" magyarul ordítozik, dobálja súlyokat.


De komolyan kérdezem ez valami olyan plusz dolog ami nélkül komoly siker nem is érhető el?


Akire nem lehet azt mondani hogy "Olyat edzett" az nem is edz komolyan?



2022. dec. 18. 13:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Ezek az emberek ilyenkor csak a közönségnek szerepelnek. Normális sportoló csendben edz, és tudja, mit miért csinál.
2022. dec. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Egyáltalán nem, lehet kultúráltan is edzeni, ezt neked kell érezned. Nekem személy szerint nem szimpatikusak, akik a feltűnést keresik ilyenekkel, ha érdekel egy férfi, nem attól figyelek fel rá hogy mekkorát üvölt.

Neked kell érezned, hogy többet/kevesebbet bírsz, de ez nem kapcsolódik az ordítozáshoz.

2022. dec. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
Kathi Béláek fénykorukban mindig ordítozva edzettek. Akkora súlyoknál olyan terhelés van az idegrendszeren, hogy ez egy olyan muszáj dolog. Próbálj meg 600-700 kilóval lábtolózni kussban, vagy 300 kilóval guggolni. Én csak 450 kilóval lábtolózok, és én is ordibálok mint a fába szorult féreg. Szerintem ez normális
2022. dec. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

# 3


de ez azt is jelenti hogy aki soha nem lábtolózik 450 kg-al akkor az komolytalan edzés?


vagy ezt hogy kell érteni?

2022. dec. 18. 19:13
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem, én azt mondom hogy egy bizonyos súly felett oké ha valaki így engedi ki a stresszt. Semmi köze nincs ahhoz hogy mennyire edzel komolyan. Sőt, a komoly edzés az amikor végig ott vagy fejben, és koncentrálsz - az izmaidra, a súlyokra, gyakorlatra, stb
2022. dec. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Aki profi, és 6-700 kilóval lábtolózik és közben ordít az egy dolog. De azért mert Ronnie Coleman réges régen azt kiabálta, hogy "lightweight baby!", azért még full naturálon fél év edzésmúlttal nem kell üzöltözni lábtolózás közben.

De be kell valjam én nagyon jól szórakozok rajta, mikor jönnek 18-20 éves új arcok a terembe, és 50 kilóval úgy nyomnak fekve, hogy valaki odaláll mögéjük segíteni, és a gyerek üvöltve, bevörösödött fejjel kierőszakol 2 ismétlést, de azokat sem engedi le mellkasig.😂😂😂

2022. dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést most nem igazán értem. Mégis mi a jó büdös picsáért fejlődne jobban az, aki ordibál? Számomra irtózatosan ellenszenves, hogyha valaki szándékosan ordibál, ha nagy súlyt emel, akkor is. Én nem emelek olyan nagy súlyokat, de önmagamhoz képest nagy súlyokkal dolgozom és SOHA nem kellett még csak hatalmasat ordítanom sem. Sőt, igazából ordítani se, adok ki nméha hangokat, de sokszor viszonylag halkan csinálom. Senki se magyarázza már meg, hogy ne lehetne valakinek nagy súlyt emelni hangos csataordibálás nélkül.
2022. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Aki profi, és 6-700 kilóval lábtolózik és közben ordít az egy dolog. De azért mert Ronnie Coleman réges régen azt kiabálta, hogy "lightweight baby!", azért még full naturálon fél év edzésmúlttal nem kell üzöltözni lábtolózás közben.


De be kell valjam én nagyon jól szórakozok rajta, mikor jönnek 18-20 éves új arcok a terembe, és 50 kilóval úgy nyomnak fekve, hogy valaki odaláll mögéjük segíteni, és a gyerek üvöltve, bevörösödött fejjel kierőszakol 2 ismétlést, de azokat sem engedi le mellkasig.😂😂😂"


Azt ugye tudod, hogy azok a bevörösödött fejű emberek akkor éppen kihozzák magukból a maximumot, vagy a maximum közelében edzenek. Ha nakik 50 kiló a maximum, amibe belenyomnak hatot, akkor miért is baj ha vörös a fejük? nekik nincsen joguk erőlködni? De a koxos állatok meg ordibáljanak gorilla módra, milyen menő is az, amikor egy izmos bohócot látunk. Aki fél éve edz naturálban, ő mit csináljon lábtoláskor, ne erőlködjön hangosan, csak mert nem eléggé izmos és erős?


(Ronnie Coleman mondjuk számomra nem igazán bohóc, de az ordibálása nem szimpatikus, de nem is olyan unszimpatikus, kicsit az. Kathi Bélát már sokkal kevésbé kedvelem. Eleve az ő ordibálása sokkal gázabb, (egy kulturált ember nem azt ordítja, hogy nem vagyok bu.zi, azt egy idióta ordítja) másrészt meg amikor a TrainWithBrain gyerek kritizálta a Kathi csaját, akkor a Kathi olyan fenyítő szövegeket nyomott TWB nek, mintha egy Mónika Show béli rajcigány lenne, baromi ciki volt, agresszív és idióta.)

2022. dec. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Kathi Béláek fénykorukban mindig ordítozva edzettek. Akkora súlyoknál olyan terhelés van az idegrendszeren, hogy ez egy olyan muszáj dolog. Próbálj meg 600-700 kilóval lábtolózni kussban, vagy 300 kilóval guggolni. Én csak 450 kilóval lábtolózok, és én is ordibálok mint a fába szorult féreg. Szerintem ez normális"


Azt magyarázd már meg nekem, hogyha valakinek mondjuk 200 kiló a max lábtolóval, akkor az hogy a fenébe csinálja 600 kilóval? Meg azt is magyarázd meg, hogy akinek 200kg a lábtolós max, neki miért lenne könnyebb az a 200 kiló, mint másnak a 600, aki háromszor olyan erős. Mi a különbség?


Én nem tudok akkora súlyt megmozgatni, de ami számomra nagy súly (gyakorlattól függetlenül), de az adott súlyokat ki bírom nyomni ordibálás nélkül is, néha kicsit nyögök, de nem ordítok mint a fábaszorult fos.


Hogy csinálom szerinted?

2022. dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nyögsz edzés közben?
2022. dec. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!