Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lelkileg belevàgni abba aki...

Lelkileg belevàgni abba aki segíteni próbàl.Ez milyen emberi tulajdonsàg?

Figyelt kérdés
2023. júl. 24. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem tetszett neki, ahogy segíteni próbáltál. Nem igazán tulajdonság ez, hanem cselekvés.
2023. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebbol nem derul ki, tenyleg o vagott-e beled, es tenyleg te csak. Meg az is lehet ennyi alapjan, hogy valami iszonyu tapintatlan dolgot csinaltal es te sertettel meg valakit.
2023. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam mikor neki rossz volt segitettem,meghallgattam.Forditva nem igy volt,ezt cserbenhagyasnak eltem meg.Erre ertettem hogy belem vagott.
2023. júl. 24. 22:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy amikor te segítettél neki, előtte megkérdezted, hogy mire van szüksége, vagy csak önkéntesként segítettél neki?

Nem mindenki érti se a kölcsönösség elvét, se az empátiát, és nem mindenki gondolkodik úgy, mint a másik fél, más lehet az igénye is.

2023. júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tudi333 ***** válasza:
Ez önzés
2023. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Hátsó szándékkal segítettél és amikor kiderült róla hogy ő nem ilyen, koppantál.
2023. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os nem igy van
2023. júl. 25. 06:47
 8/8 A kérdező kommentje:
O volt az aki eloszor ledobalt talalkozokat,csak epp velem nem kozolte elsokent akivel meg volt beszelve.Nagyon sok dolog volt mas dolgok is.Es sokat el is turtem eleinte es az addig az onzo embereknek jo,ha elkezdesz te is szova tenni dolgokat az mar nem tetszik.
2023. júl. 25. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!