Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék jobb ember?

Hogyan lehetnék jobb ember?

Figyelt kérdés
Agresszív vagyok. Kiskoromban vesszővel vertek, volt, hogy kikötöztek az udvaron, apám kiabált, hangoskodott sokszor, stb. Ezek hatására agresszív felnőtt lett belőlem. Antiszociális is vagyok, nem tudok beilleszkedni a társadalomba, nem maradok sokáig egy-egy munkahelyen, nem szeretek közösségbe menni. Pszichiátriai kezelés alatt állok már vagy 10 éve, de nem változott semmi.

2023. júl. 6. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

sajnálom.

szembesülj apáddal. illetve a buddhizmus talán segít

2023. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A pszichiátriai kezelés nem azt jelenti hogy majd meggyógyítanak téged, hanem magadat kell rendbe tenned, ebben segítenek valamennyit. Szóval magadat kell rendbe szedned. Legyél tudatos, ha érzed hogy megy fel a pumpa jusson szedbe hogy nem kéne idegbetegnek lenni.
2023. júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De annak kell, mert különösen a magyar eléggé ostoba. Ezek ellen fel kell lépni határozottan.
2023. júl. 6. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Szóval nem akarsz jobb ember lenni. Nekem mindegy, a te döntésed.
2023. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem nem vertek ilyen szinten, de azért kaptam én is. Néha nagyobb ruhát kaptam, mint amekkorát hordtam😂. Természetesen én is agresszív férfi lettem, mikor felnőttem, de nőt soha nem ütöttem meg!

Én akkor változtam meg, amikor a kislányom megszületett. Azóta valahogy megnyugodtam, azóta nem számít semmi, csak Ő. Amiért azelőtt ordibáltam, manapság már értelmét vesztette.

2023. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én mindenkit ütök, ha kell. Nő, férfi, gyerek, idős, fiatal. Nem számít.
2023. júl. 6. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!