Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Női szempontból nézve is ciki...

Női szempontból nézve is ciki ha egy férfi lányos italokat szeret inni?

Figyelt kérdés

Társaságban férfiak azért kiröhögik kicsit ha egyik férfi nem kedveli a klasszikusan férfias italokat: sör, pálinka stb. és helyette lányos italokat iszik, szóval amit általában inkább nők isznak: Aperol, édes koktélok, ízesített sörök stb.


Női szempontból is kicsit megmosolyogjátok az ilyen férfiakat?



2023. júl. 26. 12:53
1 2
 1/11 Metionin ***** válasza:
100%
Még sosem hallottam ilyet, hogy lányos ital. Mindenki azt iszik, ami ízlik neki és kész.
2023. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a helyzet ilyen kőműves teambuildigen vagy közmunkás évzáró bulin van? Ha valaki ciki ebben a történetben, akkor azok az intellektuálisan elmaradt, tesztoszterontól túltengő emberek, akik ezért röhögnek bárkin.
2023. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bárki esetében szimpatikus, ha mértékkel, inkább alacsony alkoholtartalmú italokat iszik.

Szerintem mindkét nemnél elég visszatetsző a ‘mindegy mit csak hamar beálljak’ aztán kihányom a gyomrom jelenség.

2023. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ott szarom le, hogy mi a férfias és mi a nőies ital. Nő vagyok.
2023. júl. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A nők is megkapják ám ugyanezt.Sok férfi megszólja, ha egy nő sörözik például, van, aki a töményezést is.

Engem pl. nem érdekel ki mit iszik, mert én nem iszom, a férjem sem.Minket meg ezért szólnak megy mert az, hogy mi nem iszunk.

2023. júl. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ezért szólnak meg, mert mi az, hogy mi nem iszunk*
2023. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt tartom cikinek amikor valaki azért nem élvezi ki az életet, mert mások eldöntötték helyette hogy mit csinálhat és mit nem.
2023. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szerintem jó dolog.
2023. júl. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom azok táborához, akik ebből a kérdésből tanulták meg, hogy vannak férfi és női italok.

Ízlés kérdése, ha valaki szereti az édeset, akkor azt fog kérni, ezen senki nem fog mosolyogni értelmes emberek közt szerintem. Nők között is vagyunk páran, akik viszont nem vagyunk édesszájúak, és likőrök, koktélok helyett inkább iszunk sört, egyszerű rövideket.

2023. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, persze, az Igazi Férfi™ kizárólag tiszta etanolt, frissen leölt, alig átsütött mamutot és zsenge szüzeket fogyaszthat. Szánom azokat pasikat, akik így gondolkodnak, és attól érzik magukat alfának, ha másokat b'szogathatnak. Az én női szemeimmel nézve csakis egyéni ízlés kérdése, hogy ki mit iszik, és nem a kromoszómáké.
2023. júl. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!