Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy győzzem le az idegessègemet?

Hogy győzzem le az idegessègemet?

Figyelt kérdés
Eljöttünk egy jótèkonysági versenyre, ami holnap lesz. Ez lesz az első versenyem, ès feszült, ideges vagyok. A helyezès nem számít, de azèrt helyt kell állnunk, szeretnènk helyt âllni, ès azèrt vagyok ideges, hogy ne rontsam el dolgokat. Az is fura, hogy akikkel vagyunk, ők ismernek egy kèt "ellenfelünket" ès beszèlgetnek, elvannak, viccelődnek, ès elmennek együtt szètnèzni a városba (termèszetesen elhívnak emgem is, ès nem azèrt mert ez a szokás) csak nagyon fura ez a helyzet, hogy ellenfelek vagyunk, ès hogy barátságban is vannak. Ez nincs megszokva nekem...
2023. júl. 27. 09:30
 1/4 anonim válasza:
100%
A természetes idegesség egy ilyen megmérettetés előtt szerintem az emberek 99%-ánál megvan, nem nagyon lehet mit tenni. Esetleg próbálj meg előtte meditálni, vagy valami olyan tevékenységet folytatni ami kikapcsol, ha pedig attól tartasz, hogy nem tudsz helytállni, csak annyit tehetsz, hogy ráhangolódsz a témakörre, esetleg gyakorlod is, amiben versenyezni fogsz.
2023. júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ugy jotékonykodni hogy versengés van meg vesztes győztes meg ellenfelek es nem csapatmunka?
2023. júl. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát amúgy lehet....


[link]

Csak belinkeltem egyet.... Hogy "verseny" van befutó, de a díjazás egy oklevèl, emlèklap stb...

2023. júl. 27. 15:48
 4/4 anonim válasza:

#2

Úgy, hogy a bevételt jótékony célra fordítja a szakosztály, nem "önmagukra"

2023. júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!