Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha kapok egy negatív mondatot...

Ha kapok egy negatív mondatot vagy kötekedő mondatot, akkor felpörgök és nem tudok nyugodt lenni,10/10 idegességet érzek. Hogyan bírnám nyugodtan tűrni a kritikát?

Figyelt kérdés

A büszkeségem a gyenge pontom ez már feltűnt. Mit tegyek, hogy egy vita közepette ne kapjak agyvérzést már a legkisebb beszólásra? 1000% bosszúvágyat érzek mindig.

Ha bosszútálltam, 10-szeresen is, akkor meg ellenségesen várom a kövi "menetet".

Mit tegyek, hogy nyugodt tudjak maradni ilyen helyzetekben?


2017. szept. 1. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
egyszerűen.. ne legyél ilyen patkány
2017. szept. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Te semmit. Majd egyszer valaki jól szájba vág, és akkor el fogsz csendesedni + meg is nyugszol kicsit. Nem szemétségből írtam, de ez a tapasztalatom. (Én a szájba vágó fél szoktam lenni.)
2017. szept. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat adsz mások véleményére, vedd lazábbra a dolgokat. Az egészség sokkal fontosabb, mint hogy egy percet is idegeskedj mások rosszindulatából kifolyólag.
2017. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

UTOLSÓ VÁLASZOLÓNAK KÖSZÖNÖM :)

Az második válaszolónak semmi értelme nem volt, én vágok szájba mást ha már elfajúl aztán vagyok max "boldog" ez a baj épp..tehát fölösleges amit írtál.

Első válaszolónak is ezt mondom..fölöslegesen írtad.

Nemtudom, hogy fogyatékos vagy e első válaszoló, de nem volt válasz a kérdésemre

2017. szept. 2. 13:13
 5/6 A kérdező kommentje:

És én leszek a roszfiú amint bosszút álltam, mert megdobnak kaviccsal és én téglával dobok vissza...átvitt értelemben mondva.

Mondták már hogy nem érdemes ilyen embert mint én felidegesíteni és büszke legyek inkább magamra, de épp le akarom győzni és barátságosabb lenni :) de majd lesz ami lesz

2017. szept. 2. 13:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj boszolni, edzésen a ringben legyél jani.
2017. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!