Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztatok már valahol...

Találkoztatok már valahol bedrogozott emberrel? Ha igen, ő hogy viselkedett és ti hogy reagáltatok rá?

Figyelt kérdés
Bárhol, akár utcán, vagy tömegközlekedési eszközön. Elvolt magával vagy kötekedett? Hagytátok vagy ha belétek kötött, visszaszóltatok neki? Én még soha nem találkoztam ilyen emberrel.
2023. júl. 27. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Találkoztál már nem bedrogozott emberekkel?


Ugye van kávé, alkohol, gyógyszer, játék, kultúra és média fogyasztás.


Ha egy átlagembert beültetsz egy kellemes szobába mondjuk egy napra, kap kaját, kap vizet. Nem olvashat, nem telózhat, nem beszélhet senkivel. Nem férne hozzá erősen stimuláló audiovizuális ingerekhez (pl. zene). Szóval kb. önmagával és a feldolgozatlan élményeivel kellene együtt lennie.


Biztos jól érezné magát?

2023. júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Múltkor egy kb.48 éves férfit láttam az utcán táncolni, de zene nem volt, se füles....
2023. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Őrjöngött, vadul megtámadott egy kerítést. Végül rendőrök vitték el.
2023. júl. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A kerültemeben elég sok ilyen van. Van, aki agresszív volt, van, aki beszélt zöldségeket, van, aki csak nézett a semmibe mereven.
2023. júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szipussal többször is.A legtöbb nem volt agresszív,elvolt a saját világában.Egyszer kergetett meg egy kisebb nő,ami így utólag vicces:)
2023. júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szomszédomnak a fia füvezik, érzem a rajta a szagát. Az apja rendőr és szerintem nem is tudja.
2023. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!