Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztál már olyan emberrel...

Találkoztál már olyan emberrel, akinek a tekintete olyan volt, mintha beléd látna?

Figyelt kérdés

Nyilván nem ezoterikus meg spirituális módon értem. Ma találkoztam egy nővel, aki a beszélgetés közben bár nem meredten bámult csak tartotta a szemkontaktust, figyelt rám és hallgatta amit mondok. De olyan volt a tekintete, hogy sokszor félre kellett pillantanom. Nem tudom máshogy megfogalmazni, olyan érzés volt mintha tényleg belém látna.

Egyébként intelligens, értelmes nő, sőt szimpatikus volt de az a tekintet nem hétköznapi volt.

Innen ered a kérdés, hogy ti találkoztatok-e már hasonló tekintetű emberrel?



2023. ápr. 25. 12:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szörnyű volt!
2023. ápr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azóta nem nézek az emberek szemébe.:D
2023. ápr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű beléd is látott :D amúgy igen egy kolléganőmmel voltam így , bár ott én láttam ő belé .
2023. ápr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egy férfit láttam, aki bámult. Bent ültem a buszmegálló épületében, egyszer csak valamiért felnéztem, és egy fekete pasi dülledt szemekkel a lelkembe bámult a mellettem lévő ablakon az utcáról. De nem csak úgy benézett, hanem látványosan engem bámult. Hirtelen el is fordultam, de aztán visszanéztem, és ott állt, bámult a szemembe, majd egyszercsak megfordult és elsétált. A mai napig nem tudom mi volt, de ahogy a szemembe bámult tényleg olyan érzés volt, mintha a lelkembe bámulna.
2023. ápr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nagyon rossz érzés volt.

N

2023. ápr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Kb 15 évesen vot egy barátnőm, egy évfolyamtársam. Igazából cak 3 vagy 4 hétig jártunk, de azok a szemek... Óriási barna és végtelenül mély szemei voltak.

Sokszor volt, hogy mondtam valamit, ő belenézett a szemembe és feltett egy olyan kérdést amit kb csak akkor tehet fel, ha olvassa a gondolataimat.


Imádtam a csajt, végtelenül bölcsnek tartottam. Oké, 15 évesek voltunk, nem hangzik nagy dolognak, de komolyan mondom, kevés nála jobb emberismerőt ismertem.


És az ember valahogy bánja a gyarlóságát az ilyen szemek előtt, pedig soha egy rossz szava nem volt, maximum rákérdezett, hogy miért csinálom vagy gondolom ezt vagy azt. De nem kérdőre vonva, csak érdeklődve, hogy megértse a motivációimat stb...

Számomra azóta is ő a vizuális leképzeése a lelkiismeretnek.

2023. ápr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Én nem.
2023. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Igen, elég kényelmetlen érzés. Még csak meg sem kérdezheted, hogy miért bámul így, mert ,,ő nem bámul", vagy furán venné ki magát a helyzet.
2023. ápr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

4-es, milyen jól megfogalmaztad, hogy a lelkedbe bámult. Ilyen érzésem volt nekem is.


6-os, volt egy hasonló pillanat amit írtál... Befejeztem a mondatot, ránéztem, ő pedig csak figyelt pár mp-ig csöndben mintha a ki nem mondott, de gondolt szavaimat is "hallaná".


8-as, igazad van, én sem kérdezhettem, hogy miért bámul mert igazság szerint nem bámult.

2023. ápr. 25. 18:24
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés ember képes a teljes figyelemre, nem csak nézni, "látni" is a másikat. Nem lehet, hogy ilyen emberekkel találkoztatok?
2023. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!