Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik város/bolt-ban találkoz...

Melyik város/bolt-ban találkoztatok eddig a legbarátságtalanabb eladóval?

Figyelt kérdés

2023. jún. 19. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerűbb lenne arra válaszolnom, hogy egyáltalán hol találkoztam barátságossal. Ausztriában amúgy. Magyarországon meg akkor, ha kínai üzletbe mentem be.
2023. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

#1 Csak nem magyar volt az eladó? 🥰


Debrecenben talàlkoztam egy bunkó idős asszonnyal, aki a Coopban dolgozik. Nagyon unja szegénykém az életét. Amùgy valahol megértem, nem sikerült neki kitörni, àllandóan az aprót szàmolni...

2023. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Spar, Rossmann, Tescoban 1-2 csemegepultos
2023. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

#2 :


Magyar eladóval, aki kedves még talán nem is találkoztam

2023. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Egy kerékpáralkatrész boltban, meg egy Fornettihez hasonló üzletben az Újpest Városkapunál. Olyan megvetően nézett rám, hogy azt hittem, mindjárt leköp.

N

2023. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Metionin ***** válasza:
76%
Debrecen Árpád téri Coop legendás. Oda felvételkor beugró lehet az, hogy utálj mindent és mindenkit. Egyébként én vagy jó arc eladókat vagy a mézesmázos de bunkó, faggatózókat fogom ki.
2023. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
A Kökiben lévő Stradivariusban, akárhányszor ott jártam a nyitás óta.
2023. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
A Keletinél lévő Sparokban, Pesten. A Baross tér mindkét oldalán van 1-1 üzletük, mindkettőben válogatott modortalan társaság dolgozik. Ez csak azért fura, mert onnan pár saroknyira, a Damjanich utcában meg tök kedvesek.
2023. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Békéscsabán, egy belvárosi butikban. Felpróbáltam egy fehér felsőt, de nem lett jó, ezért nem vettem meg. Erre az eladó sápítozni kezdett, hogy fel lett próbálvaaa, most ő hogy fogja eladni??

Az üzlet szerencsére megszünt már nagyon rég, nem kár érte.


Másik szintén ebben a városban, ugyan ezen a soron, csak másik üzlet. Farmert próbáltam, kb 5 perce lehettem bent, mikor szó szerint behajolt a fülkébe az eladónő számonkérően, hogy na jó lett valamelyik??

Na így persze egyik sem kellett..

Ez az üzlet sajnos megvan még, de a kutya se jár oda, gondolom pénzmosodának megéri fenntartani.

2023. jún. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Régebben Gyöngyösön a Tami nevű boltban dolgozott a szőke kövér csaj, most már a Belvárosi csemege helyén lévő Sparban található meg. Oltári bunkó, flegma, lenéző, rosszindulatú, az egész lényéből sugárzik, de valószínűleg nagyon jól nyal a főnöknek, hogy évtizedek óta foglalkoztatja így is.
2023. jún. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!