Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tegyek? Megmondtam a...

Mit tegyek? Megmondtam a rokonoknak regebben h regisztraltam az oltasra, de azota ugy dontottem nem biztos h el megyek ra.Ezt meg nem mondtam nekik.A rokonaim olyan eroszakosak h az valami hihetetlen es sertodekenyek ha nem ugy van ahogy ok akarjak.

Figyelt kérdés
Egyedul sem akarok maradni, ok videken, en Bp-en. Egyedul elek, Lehet h megsertodnek. Mi a fenet kezdjek ezzel? Unom az eroszakossagukat nagyon, idegesito.

2021. máj. 21. 09:28
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Beszukult latokoruek
2021. máj. 21. 09:29
 2/22 anonim ***** válasza:
59%
Menj el oltásra, és csajozz/pasizz be. Akkor mindenkinek jól lesz.
2021. máj. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem biztos h el akarok menni, csajozni lehet a nelkul is bizonyos helyeken.
2021. máj. 21. 09:32
 4/22 A kérdező kommentje:
Tovabbi velemeny?
2021. máj. 21. 09:34
 5/22 anonim ***** válasza:
57%

Akkor legyél biztos benne, hogy el akarsz menni.


Mondok egy kiváló érvet: azért mert a gyakorin Goldmund73 ezt javasolta neked. :-)


A csajozást azért mondtam, mert írtad, hogy nem akarsz egyedül maradni. Amivel teljesen egyetértek, pláne ha rokonaid sem élnek Bp-en.

2021. máj. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
91%

"Tovabbi velemeny?"


Na várjunk. Mi mondjunk érveket, hogy miért oltasd be magad?

Miért nem te írsz példákat, hogy miért nem akarod beoltatni magad?

Elvégre a kérdés rólad szól...

2021. máj. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Menj el oltásra, a rokonoknak meg nem kell mindenről beszámolni. Ha valamit kifogásolnak, mondd meg, hogy felnőtt ember vagy, te is tudsz dönteni a téged érintő kérdésekről.
2021. máj. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Felreerted a kerdesemet
2021. máj. 21. 09:38
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy magadat nézd, ne a rokonok véleménye érdekeljen.
2021. máj. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%
Ha akarod beoltatod magad, ha nem hat nem. Te tested, te dontesed. Ha viszont annyire foxol a rokonoktol, akkor mond, hogy be vagy oltva es kesz. En szemely szerint tojnek rajuk magasrol. Anyam os ilyen eroszakos oltas parti..ennek ellenere minden egyes alkalommal elmondom neki, hogy nem leszek beoltva. Ennyi.
2021. máj. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!