Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Túl sertodekeny vagyok vagy...

Túl sertodekeny vagyok vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Általában baratom mindig heccelodik velem valamit. Poénból mondja hogy buta vagyok még csúnya és viccesen visszaszolok neki ha jó kedvében vagyok. Ha rossz kedvemben akkor nincs hozzá kedvem mármint a beszopogatashoz és múltkor amikor rossz passzban voltam mondtam neki hogy ne bunkozzon és ne idegesitsen. Ha olyat mond amit természetellenesnek találok egy kapcsolathoz pl beszól hogy kussoljál megmondom neki hogy ilyet a szerelmunknek nem mondunk. Kevés ideig haragszok egy emberre. Nálam az kb 5perc de gyorsan felkapom a vizet. Általában viszont jól elszorakozunk ha nem mond bántó dolgot. Csak na kell egy határ

2019. júl. 8. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:

nem válaszolhatok, mert megsértődnél :D


amúgy meg mindenkinél máshol van a határ, beszéljétek meg kinek mi fér bele

2019. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat azert a "kussoljal" resznel szajba is vaghatnad... :D
2019. júl. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem lennék olyan emberrel, aki unatkozásképp beszólogat nekem.

Nem azt mondom, hogy dobt ki, vagy szabj feltételt, de mondd már meg neki, hogy nem tudsz vele lenni, ha továbbra is beszólogat. Inkább bókoljon már valamit, ha annyira reakciót próbál kicsikarni belőled nagyunalmában...

2019. júl. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!