Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha már egyszer nem sikerült a...

Ha már egyszer nem sikerült a jogosítvány, akkor mi értelme lenne mégis újrakezdeni?

Figyelt kérdés
Van aki azt mondja kezdjem újra de nem értem mi értelme lenne. Ha egyszer nem sikerült akkor miért sikerülne ha újra kezdem? Kapcsolataim nincsenek, a város összes oktatóját nem áll módomban kipróbálni a legtöbb sajnos arrogáns lehuzós proli. Ritka a jó. Ráadásul már egyszer sok pénzt vesztettem ez miatt. Ami ha most nálam lenne jól jönne nagyon élet mentő lenne. Szóval akkor mi értelme lenne újra kezdeni és miért mondják ezt nekem emberek? Nem lehet létezni jogosítvány nélkül vagy mi?

2023. júl. 28. 18:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Elméleti vizsga utáni 2 évben nem kell újrakezdeni. Befizetsz egy új vizsgaidőpontot, veszel pár gyakorlóórát, és újra megpróbálod. Miért? Mert ha másodjára sikerül, akkor nincs min tovább stresszelni. Ha egyszer nem sikerült, az nem azt jelenti hogy akkor már sosem fog. Tanulsz a hibából, odafigyelsz még jobban, és sikerülhet. Ha másodjára sem, majd harmadjára. Még mindig olcsóbb +1 próbálkozás, mint nulláról újrakezdeni.

Döntsd el mit akarsz, mert egyszer azon hőzöngsz hogy van nélküle is élet, utána meg azon keseregsz hogy életmentő lenne, ha van.

2023. júl. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy meglegyen? Csak átmész már.
2023. júl. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
14%
Nem kell újrakezdened. Épp elég hülye van az utakon nem kell még egy, aki csak azért végzi el, hogy legyen és nincs más célja vele.
2023. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Rémisztő, amit írsz. Ha csecsemőkorodban ìgy gondolkodtál volna, akkor járni sem tanulsz meg, mert az első esés után feladod.


A jogsi egy csomó embernek nem megy elsőre. Igazából kevesebben vannak, akiknek elsőre meglesz. Én ötször vizsgáztam.

2023. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nekem már elévült a tanfolyam, de így is többet költöttem rá mint kellett volna. Mellesleg nem sikerült megszeretni ezt az egészet. Azért nem értem minek kellene nekem újra kezdeni. Ugyan nem vizsgáztam ötször de nagyon sok órát vettem, gazdagnak kellett volna lenni hogy azt bírjam fizetni még továbbra is. De ha hirtelen sok pénzem lenne se akarnám újrakezdeni. Az autós oktatók nagyon prolik és bunkók, ezt tapasztaltam.
2023. júl. 29. 05:48
 6/17 anonim ***** válasza:
Pontosan: nem akarod újrakezdeni, ennyi az egést. Természetesen nem kötelező, ha nem akarod, csak eddig az volt az állításod, hogy mivel nem sikerült, nincs is értelme. Van értelme, csak kedved nincs hozzá.
2023. júl. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Semmi.
2023. júl. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%
Nem lehet mindenki sikeres az életben. Te a sikertelen fajta vagy, mint a többség. Nincs ezzel semmi baj.
2023. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre ment minden benne, de nem voltam túl jó véleményem szerint amikor vizsgáztam. Kifejezetten többet hibáztam mint általánosságban és teljesen úgy voltam vele, hogy amikor vége volt azt mondja nekem ez karó. Nem így lett, de lelkiekben arra készültem hogy megyek másodszor is. Azért ennyire könnyen ne add már fel.
2023. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Már mindent megtettem amit tudtam. Irdatlan mennyiségű pénz lenne újra kezdeni. Már azóta még drágább lett minden. És már így is sokat költöttem erre. A kérdés inkább arra irányul mit érdekli más embereket nekem van e jogosítvány vagy nincs? És mi értelme bele szólni?
2023. júl. 29. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!