Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha abbahagyom 4 sikertelen...

Ha abbahagyom 4 sikertelen forgalmi vizsgával a vezetést, akkor késöbb ha újrakezdeném akkor megint lenne 5 lehetőségem vizsgázni?

Figyelt kérdés
Eddig 4 sikertelen vizsgám volt. Az ötödikre jelentkezni sem merek, mert ha azon sem engednek át akkor páv-ra kellene menni. Ahogy hallottam a páv meg nem gyerekjáték, nagyon nehéz. Szóval ha valaki tud hiteles infót a kérdésemmel kapcsolatban akkor legyen szíves válaszoljon.

2021. aug. 11. 12:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A páv 4 nem nehéz, a legtöbb ember sikeresen teljesíti a vizsgát. Az 5. vizsgán 2 vizsgabiztos is lesz, így kisebb az esélye a szubjektív buktatásnak, így javaslom, hogy próbáld meg, azzal semmit sem veszítesz. Nagyobb szívás a kresztől újrakezdeni az egészet.
2021. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%

Ha már négyszer megbuktál, akkor ne erőltesd. Főleg, ha közel laksz hozzám!

😜😜

2021. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy #1 mondja. A két vizsgabiztos ajándék, ha amúgy mindent jól csinálsz. Persze, kétszer annyi szem látja az esetleges hibákat, ugyanakkor dupla annyi szempár figyeli a hibátlan manővereket is.
2021. aug. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1. és 3. válaszoló. Ezt nem is tudtam hogy 2 vizsgabiztos is lesz. Hát ettől kicsit jobban beparáztam. De lehet bepróbálom. Még gondolkodom rajta.

2. válaszóló. Köszönöm a bíztató szavaidat. De hidd el nem azért buktam meg ennyiszer mert balesetveszélyesen vezetek. Szerintem azért volt mert meg akartak húzni. Van a családban két olyan rokonom is aki simán átment pedig súlyos hibát csináltak. Egyikőjük nem adta meg az elsöbbséget egy helyen. A másikuk meg nem adott elsőbbséget egy gyalogosnak. Csak figyelmeztette őket a vizsgabiztos aztán mehettek tovább. Engem meg szivatnak itt negyedszerre is.

2021. aug. 11. 14:56
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
vizsgázz 5. re is, de erősen ajánlom, hogy menjél pár órát úgy, hogy hátul ketten is ülnek. Jelentősen megváltozik a kocsi viselkedése főleg egy tanulónak. Gyorsulás-lassulás, kanyarokban való bedőlése egészen más lesz, nem beszélve a kitakarásról.
2021. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, hogy két vizsgabiztos van, manapság már nem "divat", nekem is csak egy volt az ötödik vizsgámon, ami most volt augusztus elején.


Én is nagyon paráztam, de úgy voltam vele, hogy már lesz*rom az egészet, akkor küldjenek a PÁV-ra, de akkor is megcsinálom. Én azt hallottam, hogy egyáltalán nem nehéz a PÁV, és nagyon ritka, hogy valaki ne menjen át rajta.


Hálistennek átmentem az ötödik vizsgán. Sokan vannak, akikről ennyi bőrt lenyúznak, nyugi, nem te vagy az egyetlen. Szerintem ne add fel!

2021. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A vizsgák 2 évente évülnek el.


PÁV-on nem voltam (sajnos még lehetek :D), de én úgy hallottam, hogy nem nehéz.

2021. aug. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nem valószínű, hogy kapsz 2 vizsgabiztost, sőt, manapság 99%, hogy ugyanúgy csak 1 lesz, mint a többin. 5-re már az emberek legtöbbjét “átrugdossák”, van amikor megpróbálnak -nem túl feltünően- segíteni is. viszont ajánlom én is, hogy vegyél előtte órákat. kérdezd meg az oktatód, hogy szerinte mennyi órát lenne még érdemes venni, mennyi muszáj, hiszen nagyrészt ő látja, hogy mennyit kéne még gyakorolni (és ugye te is érzed). én azt mondom, hogy vágj bele, itt már ne hagyd abba, ugyanis lényegében nincs veszteni valód. ne parázz. tudom, tudom, könnyű ezt mondani, de én is most lettem nem rég túl a viszgán és hidd el, sokkal jobban fog menni a koncentráció is, ha nem izgulsz. minden rendben lesz, hajrá!

2021. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

előző válaszoló vagyok!:)

egyébként hidd el, tapasztalatból és ráadásul másoktól is hallva mondom, hogy a vírus óta folyamatosan buktatják meg az embereket lényegében a semmi miatt. engem azzal buktattak meg (miután végig csináltam az útvonalat teljesen és vissza mentünk a kiinduló ponthoz), hogy “jó volt minden, de nem vagy elég magabiztos”. mindezt 2 hibavonallal:D egyik ismerősömet szintén ilyen dolgokért buktatgatták meg. szóval nyugi, nem te vagy az egyetlen.

2021. aug. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Köszi a bíztatást. Lehet még utoljára bepróbálom hátha megesik rajtam a szívük. Bár szerintem olyan nincsen nekik.


Amúgy ezeket a felesleges buktatásokat igazságtalannak tartom nagyon. Nem kevés pénzt kicsenget az ember nekik, aztán meg folyamat szivatnak mindenkit.

2021. aug. 19. 20:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!